chrome firefox opera safari iexplorer

Понад 30 організацій у Львові підтримали «Вихідні за півціни»

15 грудня 2010 о 21:04

Львівський туристичний бізнес спільно з міською радою вже вдруге презентує в місті акцію «Вихідні у Львові за півціни».

Участь в акції зголосились взяти 12 готелів, 14 туристичних фірм, один магазин одягу від українських дизайнерів та Аквапарк «Пляж», художня галерея «Равлик» та додаткова пропозиція: знижка 50% на ціни квитків вистави-відкриття Головної новорічної казки Львова у Палаці культури на пл. Петрушевича.

Учасники акції матимуть зовнішні розпізнавальні знаки, котрі видно з вулиць. Як зазначили в управлінні туризму Львівської міської ради, акція «Вихідні у Львові за півціни» розпочне туристичний сезон «Зима у Львові 2010».

Цими днями в закладах, які беруть участь в проекті, можна буде розважитися та відпочити за 50% від щоденної вартості послуг. Участь в акції зможуть взяти не лише гості міста, а й мешканці.

На сьогодні стати учасниками акції «Вихідні у Львові за півціни» зголосились такі установи:

Готелі

«Дністер», «Вінтаж», «Леополіс», «Замок лева», «Гетьман», «Євроготель», «Сихів», «Містерхостел», «Citadel Inn Hotel & Resort», хостел Екологічного коледжу ЛНАУ, «НТОН», «Волтер».

Туристичні фірми

«Дана К», «Чудо тур», «Кий Авіа Вест», «Мандри Плюс», «Всесвіт», «Галіція-тур», «Галінтур», «Рітурнель», «Танго Тревел», «Крилос Ком» (vidviday.com.ua), «Інльвів», «ТурдеЛьвів».

Інші пропозиції

Захід-Шоу, 4REST Apartments, Соната, Художня галерея «Равлик», Аквапарк «ПЛЯЖ», Кав`ярня-галерея «Штука», кафе-бар «Високий замок», магазин одягу від українських дизайнерів «Yellow&Blue».

Додаткова пропозиція

знижка 50% на ціни квитків вистави-відкриття Головної новорічної казки Львова у Палаці культури на пл. Петрушевича, 17 грудня о 17:00.

22 червня

Інші дати
Народився Микола Дремлюга
(1917, Росія - 1998) – український композитор, педагог, музично-громадський діяч. Вперше вивів бандуру на концертну естраду як сольний інструмент, автор першого в історії української музики концерту для бандури та симфонічного оркестру.  
Гарно твоя кобза грає, Любий мій земляче: Вона голосно співає, Голосно і плаче. І сопілкою голосить, Бурею лютує, І чогось у бога просить, І чогось сумує. Ні, не люди тебе вчили: Мабудь, сама доля, Степ, та небо, та могили Та широка воля! (Олександр Афанасьєв-Чужбинський)
Розгорнути
Народився Микола Холодний
(1882, Росія – 1953) – український ботанік, фізіолог, мікробіолог. Засновник вітчизняної школи фізіології рослин. Інститут ботаніки НАН України носить ім»я М.Холодного.
Розгорнути
Народився Болеслав Яворський
(1877, м. Харків - 1942) – український композитор, музикознавець, піаніст. Створив теорію ладового ритму (слухового тяжіння).  
Розгорнути