chrome firefox opera safari iexplorer

Понад 30 організацій у Львові підтримали «Вихідні за півціни»

15 грудня 2010 о 21:04

Львівський туристичний бізнес спільно з міською радою вже вдруге презентує в місті акцію «Вихідні у Львові за півціни».

Участь в акції зголосились взяти 12 готелів, 14 туристичних фірм, один магазин одягу від українських дизайнерів та Аквапарк «Пляж», художня галерея «Равлик» та додаткова пропозиція: знижка 50% на ціни квитків вистави-відкриття Головної новорічної казки Львова у Палаці культури на пл. Петрушевича.

Учасники акції матимуть зовнішні розпізнавальні знаки, котрі видно з вулиць. Як зазначили в управлінні туризму Львівської міської ради, акція «Вихідні у Львові за півціни» розпочне туристичний сезон «Зима у Львові 2010».

Цими днями в закладах, які беруть участь в проекті, можна буде розважитися та відпочити за 50% від щоденної вартості послуг. Участь в акції зможуть взяти не лише гості міста, а й мешканці.

На сьогодні стати учасниками акції «Вихідні у Львові за півціни» зголосились такі установи:

Готелі

«Дністер», «Вінтаж», «Леополіс», «Замок лева», «Гетьман», «Євроготель», «Сихів», «Містерхостел», «Citadel Inn Hotel & Resort», хостел Екологічного коледжу ЛНАУ, «НТОН», «Волтер».

Туристичні фірми

«Дана К», «Чудо тур», «Кий Авіа Вест», «Мандри Плюс», «Всесвіт», «Галіція-тур», «Галінтур», «Рітурнель», «Танго Тревел», «Крилос Ком» (vidviday.com.ua), «Інльвів», «ТурдеЛьвів».

Інші пропозиції

Захід-Шоу, 4REST Apartments, Соната, Художня галерея «Равлик», Аквапарк «ПЛЯЖ», Кав`ярня-галерея «Штука», кафе-бар «Високий замок», магазин одягу від українських дизайнерів «Yellow&Blue».

Додаткова пропозиція

знижка 50% на ціни квитків вистави-відкриття Головної новорічної казки Львова у Палаці культури на пл. Петрушевича, 17 грудня о 17:00.

20 вересня

Інші дати
Народився Михайло Жук
(1883, м. Каховка - 1964) - український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт "Дівчина в кріслі", "Гуцул", "Портрет батька", хрестоматійних портретів М. Воронного,  Г. Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Народився Іван Світличний
(1929, с. Половинкине Луганської області - 1992) - український мовознавець та поет. Твори "Ґранатові сонети", "Серце для куль і для рим", "У мене тільки слово".
Свободу не втікати з бою, Свободу чесності в бою, Любити те, що сам люблю, А не підказане тобою, Свободу за любов мою Хоч і накласти головою, А бути все ж самим собою, — Не проміняю на твою, Ліврейську, жебрану, ледачу, Вертку, заляпану, як здачу, Свободу хама й холуя. Несу свободу в суд, за грати, Мою від мене не забрати — І здохну, а вона — моя. (c) Іван Світличний, 1929
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі