chrome firefox opera safari iexplorer

Музей історичних коштовностей залишать на території Лаври

22 січня 2011 о 11:06

Генеральний директор Києво-Печерського історико-культурного заповідника Марина Громова прогнозує збереження на території Києво-Печерської лаври лише Музею історичних коштовностей.

Про це пише Київ.comments.ua з посиланням на «Українські новини».

«На території лаври залишиться тільки Музей історичних коштовностей, оскільки його експозиція відповідає тематиці заповідника», — сказала Громова, додавши, що в колекції цього музею є раритетні речі, які колись зберігалися в лаврських ризницях.

Громова зазначила, що на території Лаври зараз немає місця для розміщення експозиції з її історії, яку планують представити в 2011 році з нагоди 85-річчя заповідника.

Водночас вона додала, що заповідник планує навчити персонал іноземних мов у зв`язку з проведенням чемпіонату Європи з футболу в 2012 році, а також видати буклети і путівники на різних мовах, закупити бездротові плеєри з записом тексту екскурсії для самостійного огляду експозиції та встановити великий електронний екран з картою лаври.

Як відомо, Українська православна церква МП вважає, що на території лаври повинні знаходитися музеї виключно релігійної спрямованості.

25 квітня

Інші дати
Вероніка Черняхівська 
1900 – українська письменниця, поетеса-лірик, перекладачка (медичні праці, «Місячна долина» Дж. Лондона, «Прорість» Е. Золя, «Олівер Твіст» Ч. Діккенса). Онука письменника М. Старицького.
Розгорнути
Народився Микола Трублаїні (Трублаєвський Микола)
(1907, с. Вільшанка, Вінницька область – 1941) - український письменник, автор творів для дітей та юнацтва - «Мандрівки», «Шхуна «Колумб», науково-фантастичного роману «Глибинний шлях».
«Будь хоробрим, витривалим. Це потрібно для Батьківщини, для тебе самого. Учись у мужніх, кмітливих, стійких, наслідуй їх. Вони допоможуть тобі стати справжнім громадянином...» (Микола Трублаїні)
Розгорнути