chrome firefox opera safari iexplorer

Розпочалася реєстрація на ЗНО

02 січня 2011 о 11:46

Запис на тести-2011 триватиме з 9-тої ранку 1 січня до опівночі 28 лютого.

За новими правилами, щоб стати учасником ЗНО, зовсім необов’язково їхати на пункт реєстрації та вистоювати довгі черги. Достатньо скачати на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) спеціальну програму та з її допомогою сформувати необхідний пакет документів, який включає: копію паспорту або свідоцтва про народження, копію документа про повну загальну середню освіту й дві фотокартки.

Усі документи слід надіслати поштою на адресу відповідного регіонального центру, де інформацію опрацюють та надішлють сертифікат.

Нагадуємо, ЗНО-2011 заплановано на 2—24 червня і проводитиметься з 12 предметів.

Обов’язковим для тестування буде українська мова та література, серед інших дисциплін: математика, історія України, фізика, хімія, географія, біологія, англійська, німецька, французька, іспанська мови й уперше — російська.

До 5 липня учасники тестування отримають свої результати, до цього ж терміну планують розглянути їхні апеляції.

У 2011 на абітурієнтів також чекає посилення відповідальності за використання технічних засобів. Якщо під час тестування когось «застукають» з мобільним, то це стане приводом для анулювання роботи.

Окрім того, зміни торкнулися самих тестів. Так, у тестах з історії України, біології та географії вперше використовуватимуться завдання, що передбачають коротку відповідь множинного вибору. Приміром, із семи запропонованих варіантів на поставлене питання доведеться вибрати одразу кілька правильних. На сайті УЦОЯО вже розміщені зразки таких завдань.

Ще одне нововведення — на численні прохання час на виконання тестів з історії України та географії буде збільшений зі 120 до 150 хвилин, а в тестах з іноземних мов кількість завдань скоротиться з 51 до 46.

Як і раніше, за всі тести заплатить держава, для абітурієнтів ЗНО буде безплатним.

Графік проведення ЗНО-2011:

  • 02, 03 червня — українська мова та література
  • 06 червня — іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)
  • 08 червня — математика
  • 10 червня — російська мова
  • 14 червня — біологія
  • 16 червня — історія України
  • 20 червня — фізика
  • 22 червня — географія
  • 24 червня — хімія

21 жовтня

Інші дати
Народився Пилип Орлик
(1672, м. Косут, тепер - Білорусь – 1742) – Гетьман України в 1710 – 1742 роках (у вигнанні). При обранні гетьманом в квітні 1710 року складає «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького», які пізніше дістали назву Конституція Пилипа Орлика – одна з перших конституцій Європи. Нею Пилип Орлик зобов'язувався обмежити гетьманські прерогативи, зменшити соціальну експлуатацію, зберегти особливий статус запорожців і боротися за політичне й церковне відокремлення України від Росії.
Ми не можемо незворушно дивитися на страждання нашої милої Вітчизни, бачити порушення її прав за стількома пунктами. Ми не будемо діяти керуючись почуттям помсти, а навпаки – згідно зі справедливістю та правом, що дозволяє кожному боронити свою власну справу та свою власну мету» (Пилип Орлик)
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі