chrome firefox opera safari iexplorer

21 березня починається рік Червоної Венери

21 березня 2011 о 09:04

21 березня 2011 року, у день весняного рівнодення, за старослов'янським календарем настає рік Венери. Це насамперед жіночий рік, особливо він сприяє тим, хто бажає знайти щастя в особистому житті.

День весняного рівнодення — це початок нового сезону, своєрідна точка відліку, сприятливий момент для того, щоб розпочати нове життя. Енергетики радять — якщо ви хочете щось змінити у своєму житті, 21 березня може дуже допомогти «перегорнути сторінку» і залишити в минулому те, що вам заважає.

Це сприятливий момент для того, щоб розпочинати новий бізнес або стосунки, братися за навчання або розлучатися з поганою звичкою.

Новий же рік пройде під заступництвом Червоної Венери. За словами астрологів, особливо у цей рік пощастить Вагам і Тільцям. Взагалі рік Венери сприятиме усім жінкам, багато з яких зможуть знайти своє особисте щастя.

«В основі старослов'янського календаря — небесні світила та їхнє значення для життя і побуту людей. Головним божеством, звичайно, стало Сонце. Далі йде група планет, серед яких Марс, Меркурій, Юпітер, Місяць, Венера і Сатурн. Кожне з цих небесних тіл символізує не лише зірковий знак, а й певні закономірності людського життя. Причому наші давні предки ідентифікували роки не за цифровими значеннями, як ми зараз, а за поєднанням планети і кольору», — розповів історик Максим Берест «Комсомольській правді в Україні».

Наступні роки пройдуть під заступництвом таки планет:

Венера (2011) — забарвлює ауру своїх років прагненням до прекрасного, ліричними почуттями, творчістю в мистецтві та науці.

Сатурн (2012) — забезпечує стабільність, помірність, розумні обмеження і певний консерватизм.

Сонце (2013) — наповнює свої роки (вони часто стають переломними) високою активністю, енергією дії, натхненням.

Марс (2014) — дарує своїм рокам енергію творення, згуртованість і здатність зберегти і захистити набуте.

Меркурій (2015) — уособлює енергію руху, пізнання, інтелект, прагнення до незвіданого.

Юпітер (2016) — наділяє життєвою мудрістю, розважливістю, піклується про добробут.

Місяць (2017) — привносить в свої роки емоційність, мрійливість, сприяє набуттю гармонії.

Усі планети супроводжуються ще й певним символом колірної гами. Ось як «пофарбовані» найближчі роки:

2011 — червоний, символізує рішучість, концентрацію енергії дії, стрімкість і агресивність.

2012 — помаранчевий, визначає високу духовність, шляхетність намірів, помірність і терпимість.

2013 — жовтий, надає оптимізму, активності, сили духу.

2014 — зелений, визначає наполегливість у досягненні мети.

2015 — блакитний, наповнює людину мрійливістю, поступливістю, прагненням до мрії.

2016 — синій, дихає силою, спокоєм, відчуттям комфорту тіла і душі.

2017 — фіолетовий, народжує певну емоційну замкнутість і творчу напруженість.

26 травня

Інші дати
1648 — Корсунська битва
битва між військами Речі посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками під Корсунем в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років. Внаслідок перемог під Жовтими Водами і Корсунем була знищена урядова армія Речі Посполитої на українських землях, створилися умови для утвердження української козацької держави (Гетьманщина).
Україно! Ти для мене диво! І нехай живе за роком рік, Буду, мамо, горда і вродлива, З тебе дивуватися повік... Ради тебе перли в душу сію, Ради тебе мислю і творю. Хай мовчать Америки й Росії, Коли я з тобою говорю. (Василь Симоненко)
Розгорнути
Народився Борис Грабовський
(1901, м. Тобольськ, Росія - 1966) - видатний вітчизняний фізик, син поета Павла Грабовського, творець першої в світі електронної системи передачі на відстань рухомого зображення. Побудував малолітражний гелікоптер, трикрилий планер, сконструював прилад для орієнтації сліпих, апарат для глухонімих.
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі