chrome firefox opera safari iexplorer

МЗС відмовилося від Спритка і Гарнюні

09 червня 2011 о 00:09

Міністерство закордонних справ не використовуватиме мультиплікаційні персонажі Спритко і Гарнюня для іміджевих кампаній.

Про це повідомляє видання Українська правда із посиланням на главу департаменту інформаційної політики МЗС Олега Волошина.

У відповіді Волошина на запит Інституту масової інформації, текст якого має у своєму розпорядженні УП, сказано, що таке рішення ухвалили після громадського обговорення.

«За підсумками широкого громадського обговорення стратегії, яке пройшло за ініціативою МЗС, Міністерство не планує використовувати ці символи при реалізації іміджевих проектів за бюджетні кошти. Водночас, МЗС не заперечує проти їх використання під час заходів іміджевого характеру, які фінансуються з інших джерел», — сказано в документі.

Крім того, Волошин підкреслив, що Спритко і Гарнюня не є офіційними символами України, але можуть використовуватися як сувенірна продукція.

Він також звертає увагу, що ці мультиплікаційні персонажі не використовуватимуться у контексті Чемпіонату Європи з футболу 2012 року: «... Ці персонажі не мають жодного відношення до проведення Євро-2012».

Як повідомлялося, 24 березня стало відомо, що Україну позиціонуватимуть як «відкрита держава» згідно зі Стратегією позиціонування країни за кордоном, розробленою на замовлення МЗС.

Волошин повідомив, що даний проект коштував близько $100 тис., а реалізація стратегії здійснюватиметься впродовж довгого часу із залученням коштів приватних інвесторів.

У рамках стратегії створений логотип бренду Ukraine з етнічними мотивами і слоганом Ukraine. Moving in the fast lane (Україна. Рухаючись по швидкісній смузі). Крім того, створені мультиплікаційні персонажі Спритко і Гарнюня, які можна буде використовувати у якості сувенірної продукції.

Стратегія передбачає інформаційні кампанії Ukraine. Beautifully yours за участю відомих українських жінок, які познайомлять Європу з туристичним і культурним потенціалом України, і Україна надихає (створення фото і відеосюжетів про відомих і успішних у різних сферах людей, які за походженням українці). Стратегія складається з більш ніж 10 проектів, які покликані інформувати за кордоном про Україну і популяризувати її.

26 березня

Інші дати
День Національної гвардії України
Національна гвардія України — військове формування з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України (МВС). Як військове формування з правоохоронними функціями на базі Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та залученням нових військових кадрів на добровольчій основі з 13 березня 2014 року.
Розгорнути
День пам'яті гетьмана Івана Виговського
(?, с. Вигів Житомирської обл. - 1664) - гетьман Війська Запорізького, (1657 - 1659), київський воєвода (1659 - 1664).
Розгорнути
Народився Петро Барановський
(1892, Росія - 1984) – російський реставратор і дослідник пам'яток архітектури періоду Київської Русі. Врятував від знищення рідкісну пам'ятку домонгольської доби – церкву П'ятниця в місті Чернігів, наполягав на відновленні Михайлівського золотоверхого монастиря у Києві.
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі