chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні кияни побачать «червоний» місяць. Загадуйте бажання!

15 червня 2011 о 18:14

«Це затемнення буде найдовшим за останні 10 років! Місяць, Сонце і Земля вишикуються в один ряд. Спочатку на Місяці з'явиться невелика плямка, яка буде рости. У момент повного затемнення Місяць стане темно-червоний», — говорить Роман Костик, фахівець із сонячних затемнень, член кореспондент головної астрономічної обсерваторії НАНУ .

Правда, щоб сповна помилуватися рідкісним явищем, варто виїхати з міста в поле, там, де світло не буде заважати. В Києві найбільш зручні точки — на пагорбах і височинах: наприклад, на оглядових майданчиках в ботанічному саду та Маріїнському парку. Але, на жаль, синоптики обіцяють змінну хмарність, що може зіпсувати картину.

КОМУ ШКІДЛИВО

Біоенергетик Людмила Жукова говорить, що сьогоднішнє місячне затемнення буде страшним: «15-е число в сумі двох цифр дає« 6 »- це означає, що багато людей перенесуть його дуже важко. Особливо флегматики і люди, які чимось пригнічені. Ще затемнення може вплинути на людей, які страждають судинними захворюваннями. Раджу їм не відходити далеко від дому, щоб можна було повернутися, як тільки відчують себе погано », — радить вона.

Лікар-терапевт Михайло Вербіян також радить метеозалежним і людям з низьким або високим тиском не перепрацьовувати. «Зазвичай в такі дні люди відчувають важкість у голові, головний біль, втому, сонливість. Пацієнти розповідають, що дуже швидко можуть заснути вдень. У такі дні ми радимо не перевантажувати себе фізично, по можливості більше відпочивати », — говорить Вербіян.

БАЖАННЯ

Але в той же час у місячному затемненні є чимало позитивів. «У числі 15 — « п'ятірка» лідируюча цифра і стоїть останньою. Це означає, що в цей день потрібно обов'язково просити прощення і прощати інших. У такий день ви обов'язково станете чисті, скинете вантаж зі своїх плечей », — говорить Жукова.

А ще, за її словами, сьогодні небо відкрите для бажань. Щоб вони обов'язково збулися, потрібно дотриматися кількох правил.

«По-перше, ваші бажання повинні бути позитивними. Загадувати їх потрібно від душі. Краще всього приступити до процедури о дев'ятій вечора. Спочатку потрібно очиститися — попросити вибачення і самим пробачити своїх кривдників. Причому у тих, хто робить це щиро, навіть можуть піти сльози — це добре. І тільки потім загадувати бажання: вийти заміж, влаштуватися на роботу, стати красивою, стрункою, щасливою, купити будинок, машину. Причому можна навіть взяти картинку машини або свого ідеалу дивитися на неї і повторювати заповітне бажання. Закінчити все потрібно за 2-3 хвилини до опівночі. І спокійно лягти спати з упевненостю, що все збудеться », — говорить Жукова.

А на наступний день після затемнення потрібно віддавати все, що у вас просять. «Вам це обов'язково повернеться сторицею», — говорить астролог Любов Іванова.

29 травня

Інші дати
Народився Петро Карманський
(1878, м. Цєшанув, Польща - 1956) - український поет, педагог,перекладач, член групи письменників "Молода муза". Представник раннього українського модернізму. Автор збірок віршів "З теки самовбивці", "Блудні огні", "До сонця". Переклав "Божественну комедію" Данте, окремі твори Гюго та ін.
Засну, як легіт, в сірій скибі, Розвіюсь, мов рідка імла, Візьму з собою злидні й болі, Оставлю вам самі діла. (Петро Карманський)
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі