chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у Києві стартує міжнародний бійцівський турнір. Програма

23 липня 2011 о 09:20

23–24 липня у столичному Палаці Спорту відбудеться XVII Київський Міжнародний турнір з вільної та жіночої боротьби, присвячений видатним українським борцям і тренерам.

Про це повідомляє офіційний сайт НОК України.

Київський Міжнародний турнір з 1994-го року вважається борцівською візитівкою України. Вітчизняні борці вже друге десятиліття поспіль входять в сімку кращих команд світу, тому недивно, що перевірити свої сили на київських килимах щороку приїздять найсильніші борці планети.

За шістнадцять років стіни Палацу Спорту бачили перемоги та поразки майже всіх легендарних борців сучасності. Серфим Барзаков, Ельдар Куртанідзе, Сагідл Муртазалієв, Намік Абдулаєв, Том Еріксон, Бесік Кудухов, Ірбек Фарнієв, Хаджимурат Гатцалов, Сослан Кцоєв – ось далеко не повний перелік учасників та переможців турніру. А честь жовто-синього прапора, в різні роки, гідно захищали наші уславлені борці Ельбрус Тедеєв, Заза Зозіров, Ірина Мерлені, Василь Федоришин, Андрій Стадник, Катерина Бурмістрова...

2011 рік стане початком нового відліку в історії традиційного турніру.

По-перше, змінилась дата проведення – тепер турнір відбувається влітку. І час обраний невипадково, адже за два місяці у Стамбулі стартує чемпіонат Світу, де вільники боротимуться за олімпійські ліцензії. Таким чином Київський турнір став для провідних борцівських команд останньою зупинкою, і можливістю перевірити власні сили, на шляху до Туреччини.

Не випадково, що одними з перших свою участь підтвердили: дворазовий олімпійський чемпіон Артур Тамазов, чотириразова чемпіонка світу та п’ятиразова чемпіонка Європи Станка Златєва та багато інших титулованих спортсменів.

Шанувальники вільної боротьби гарантовано побачать всіх найсильніших українських борців. Адже за рішенням тренерської ради збірної команди України, Київський турнір став відбірковим етапом до чемпіонату Світу для вітчизняних борців вільного стилю. Тож путівки в Стамбул будуть розіграні просто на очах у публіки. Боротьба обіцяє бути запеклою, адже станом на 20 липня свою участь вже підтвердила 21 країна.

По-друге, керівництво Асоціації спортивної боротьби України розцінює XVII Київський Міжнародний турнір, як своєрідну репетицію перед проведенням в Україні головних планетарних стартів. Так, АСБУ планує провести в наступному Олімпійському циклі в столиці України – чемпіонат Європи або чемпіонат світу з вільної боротьби!

Крім того, ви матимете чудову нагоду поспілкуватися з ветеранами української вільної боротьби, олімпійськими чемпіонами, тренерами та керівниками Асоціації спортивної боротьби України. АСБУ, а також Національний олімпійський комітет України, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, а також Державна служба молоді та спорту запрошують Вас долучитися до найяскравішого свята вільної боротьби, яким може похвалитися наша держава!

Програма XVII Київського Міжнародного турніру з вільної та жіночої боротьби

22 липня
14.00 – 15.00 Медичний контроль
15.00 – 16.00 Технічна зустріч
приїзд делегацій
Зважування (Жінки – 48, 55, 63, 72 кг)
Зважування (Чоловіки – 55, 66, 84, 120 кг)

23 липня
10.00 – 13.00 Попередні зустрічі
(Жінки – 48, 55, 63, 72 кг)
(Чоловіки – 55, 66, 84, 120 кг)
14.30 Зважування (Жінки 51, 59, 67 кг)
15.00 Зважування (Чоловіки 60, 74, 96 кг)
16.00 – 16.30 Офіційна церемонія відкриття турніру
16.30 – 19.30 Фінали
(Жінки – 48, 55, 63, 72 кг)
(Чоловіки – 55, 66, 84, 120 кг)

24 липня
10.00 – 16.30 Попередні зустрічі
(Жінки 51, 59, 67 кг)
(Чоловіки 60, 74, 96 кг)
фінали

25 липня
Від’їзд делегацій

21 вересня

Інші дати
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі