chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у Києві відкрилася традиційна виставка квітів

20 серпня 2011 о 11:02

У суботу, 20 серпня, відбулося урочисте відкриття традиційної міської виставки квітів.

Співоче поле у Печерському ландшафтному парку сяє всіма барвами квиткових композицій. Цю виставку підготували 9 районних комунальних підприємств з утримання зелених насаджень, міський декоративний розсадник «Теремки» та комунальне підприємство «Святошинське лісопаркове господарство».

Серед представлених експозицій – «Дерево життя», що складається близько з 70 тисяч квітів, квіткове панно з соняшниками та інсталяція у вигляді цукерки «Raffaello». На створення останньої пішло 30 тисяч хризантем. Незважаючи на свій вражаючий масштаб, квіткова цукерка виглядає невагомою та вишуканою, як справжнє «Raffaello».

До речі, ця квіткова інсталяція є найбільшою цукеркою з квітів в Україні.

На виставці також представлені посадковий матеріал декоративних дерев і кущів власного виробництва та вироби з дерева – дитячі майданчики, альтанки тощо.

Крім того, до участі у виставці залучені квітникарі-аматори, вітчизняні розсадники декоративних рослин, підприємства з реалізації продукції та послуг у сфері озеленення, садівництва та благоустрою.

Квіткова виставка триватиме до 4 вересня.

Нагадаємо, традиція проведення міських виставок квітів започаткована ще у 1953 році. З того часу виставки проводяться у наймальовничіших місцях Києва.

 

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути