chrome firefox opera safari iexplorer

Живі скульптури на центральних вулицях Львова

09 серпня 2011 о 09:04

Театральна освіта для такої роботи не обов’язкова, головне — бажання приносити радість і позитив.

“Ми не весь час стоїмо на одному місці. Коли людина підходить, кидає нам, наприклад, у ящичок гроші, ми їй кланяємося, коли людина хоче сфотографуватися, ми стаємо в якусь цікаву для неї позу”, — розповідає жива скульптура Оля.

Робочий день триває близько 7 годин. На шкіру скульптури наносять спеціальну фарбу, яка не шкодить. Кажуть, що у спеку тяжко в такому одязі, але результат того вартий.

“Спілкуюся мало, звичайно. Поглядів більше, погляд, зацікавлення, посмішки — то головне в нашій роботі”, — каже жива скульптура Артур.

“Дуже-дуже багато позитиву. Абсолютно нема злих людей, ніколи не підходять злі люди. Всі дуже добрі, всі завжди з емоціями, з захватом, запалом”, — каже жива скульптура Оля.

Аби сфотографуватись з живою скульптурою, іноді потрібно простояти в черзі. Для омріяного знімка — грошей не шкодують.

Живі скульптури працюють двічі на тиждень. Інші п'ять днів мають на основну роботу і підготовку до вихідних, коли знову гратимуть відведені ролі.

20 квітня

Інші дати
Павло Луспекаєв
1927 –  кіноактор. Знімався в фільмах: роль Верещагіна («Біле сонце пустелі»), «Республіка ШКІД», «Піднята цілина», «Вся королівська рать».
Розгорнути
Ґео (Юрій) Шкурупій 
1903 – український прозаїк, поет, представник напрямку панфутуризм; редактор, кіносценарист.
Розгорнути
 Володимир Шульгін 
1894 – студентський діяч, син Якова Шульгіна, організатор і керівник Української Студентської Громади в Києві. Загинув у бою під Крутами.
Розгорнути