chrome firefox opera safari iexplorer

До Зарваниці приїхали помолитися понад 7 тисяч християн

06 вересня 2011 о 09:37

У невеличкому селі Зарваниця, що на Тернопільщині, відбулася третя всеукраїнська молитовна зустріч «У школі Марії». Сюди прибули понад 7 тисяч прочан з Херсонщини, Одещини, Вінничини, Київщини, Закарпаття, Тернопільщини, Буковини, Прикарпаття, Львівщини, Росії, Білорусі, Литви, Латвії, Хорватії, Польщі та США.

«Об'явлення Божої Матері в Меджугор'ї, маленькому селищі, що на території колишньої Югославії, в Герцеговині,  вперше відбулося  24 серпня 1981-ого року. Спершу вона з'явилася двом дівчаткам, які пішли на прогулянку на гору Криніца. Цього ж дня ввечері дівчата ще раз пішли на те саме місце, бо сестра однієї з них йшла за вівцями і просила їх піти з нею. На цей раз всі три дівчини побачили з'яву. Прийшовши додому, вони розповіли про побачене.

Наступного дня діти знову вибралися на гору, де появлялася Пречиста Діва Марія. Цього разу вже було шестеро дітей та двоє дорослих. Всі  впали на коліна і почали молитися.  На запитання, чому Марія сюди приходить, Пречиста відповіла, що якраз тут знайшла правдиву віру і хоче передати їм послання миру і примирення», — розповів колишній настоятель храму Меджугор'є Любо Куртовіч.

З того часу селище стало відомим у цілому світі паломницьким центром. Кілька років тому Меджугор'є почали відвідувати тисячі українців. З огляду на те, що не всі охочі можуть побувати у Хорватії, вони збираються у Зарваниці.

«До знайомства з католиками та Меджугор'єм вся моя родина зловживала алкоголем, а я сама була в компанії наркозалежних і сама вже поволі почала втягуватися у споживання дурману. Я цілком змінила своє життя, знайшла роботу, батьки перестали пити», — кажеВалерія Бродніна з Херсону.

«Марія є нашою матінкою, яка допомагає нам, змінює душі і долі людей, яких уже ніхто не приймає, вважаючи їх безнадійними», — підсумував отець Мирон із закарпатського Мукачево.

Джерело: Gazeta.ua"> Gazeta.ua
Розділи: Громадянська Суспільство

19 листопада

Інші дати
День працівників гідрометеорологічної служби
Державна гідрометеорологічна служба, яка функціонує у складі Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, відіграє ключову роль в отриманні даних про поточні та очікувані гідрометеорологічні умови, сучасний клімат, його можливі коливання та зміни в майбутньому, прогнозування та попередження стихійних гідрометеорологічних явищ.
Розгорнути
День скловиробника
Професійне свято працівників скляної промисловості не випадково збігається з днем народження видатного російського вченого М. В. Ломоносова. Михайло Ломоносов був творцем хімічного виробництва глазурі, скла, порцеляни. Розробив технологію і рецептуру кольорового скла, які він використовував для створення мозаїчних картин. Винайшов порцелянову масу.
Розгорнути
День пам’яті Петра Дорошенка
(1627, м. Чигирин, Черкаська область – 1698) – визначний український державний, політичний та військовий діяч, гетьман України (1665 – 1676). Провів ряд важливих реформ, створив постійне 20-тисячне військо, встановив на українському кордоні нову митну лінію і почав карбувати власну монету. Стратегічною метою всієї внутрішньої і зовнішньої політики - було об'єднання під своєю владою Лівобережної і Правобережної України.
Розгорнути
Народлася Катря Гриневичева
(Катерина Василівна Гриневич; 1875, м.Винники, Львівська область - 1947) – українська письменниця, громадська діячка. Автор збірки новел «Непоборні», повістей «Шоломи в сонці» та «Шестикрилець». Померла 25 грудня 1947 р. в Німеччині, у Берхтесґадені, Баварія, похована там же.
Розгорнути