На ЧС з художньої гімнастики українки завоювали бронзу

23 вересня 2011 о 10:08

22 вересня, у Монпельє (Франція) пройшов четвертий день чемпіонату світу з художньої гімнастики.

Збірна Україна у складі Аліни Максименко, Ганни Різатдінової, Вікторії Шинкаренко та Вікторії Мазурзавоювала бронзу в командних змаганнях, набравши за чотири вправи 269,675 бала. Впевнено перемогли російські гімнастки Євгенія Канаєва, Дар'я Кондакова та Дар'я Дмітрієва (290,275), випередивши срібних призерів — білорусок на 17,775 бала.

За результатами кваліфікації в індивідуальному багатоборстві у фінал з кращим результатом вийшла Євгенія Канаєва (87,775), другою була Дар'я Кондакова (87,400), третьою — Алія Гараєва з Азербайджану (84,100). Українки Аліна Максименко та Ганна Різатдінова вийшли у фінал з п'ятим і 15-м результатами відповідно.

У фінал у вправі зі стрічками з кращими результатами вийшли Канаєва і Кондакова — по 29,150 бала. Аліна Максименко — з шостим (27,800).

У кваліфікації у вправі з булавами першою була Канаєва (29,200), другий Кондакова (28,375). Аліна Максименко пройшла з п'ятим результатом (27,850).

2. Дарина Кондакова (Росія) — 29,150

3. Дар'я Дмітрієва (Росія) — 28,775 (до фіналу не пройшла через квоти — 2 гімнастки від країни)

2. Дарина Кондакова (Росія) — 28,375

3. Олександра Меркулова (Росія) — 28,050 (до фіналу не пройшла через квоти — — 2 гімнастки від країни)

4. Любов Черкашина (Білорусія) — 27,900

5. Аліна Максименко (Україна) — 27,850

6. Алія Гараєва (Азербайджан) — 27,650

7. Сільвія Мітєва (Болгарія) — 27,525

8. Нета Рівкін (Ізраїль) — 27,475

9. Мелітіну Станюта (Білорусія) — 27,450

Індивідуальне багатоборстві. Кваліфікація.

1. Євгенія Канаєва (Росія) — 87,775

2. Дарина Кондакова (Росія) — 87,400

3. Алія Гараєва (Азербайджан) — 84,100

4. Любов Черкашина (Білорусія) — 83,500

5. Аліна Максименко (Україна) — 83,425

15. Ганна Різатдінова (Україна) — 80,200

Тим часом, 22 вересня, в Нове Мєсто (Чехія) стартував чемпіонат світу з літнього біатлону. Збірна Україна у складі Олени Підгрушної, Валі Семеренко, Андрія Дериземлі та Олександра Біланенкафінішувала другою у змішаній естафеті 2×6 + 2×7, 5 км, поступившись 9,8 секунди росіянам і випередивши на 44,2 секунди команду Словаччини, яка завоювала бронзу.

У змішаній естафеті у юніорів впевнено перемогли також росіяни. Словенці в боротьбі за срібло були швидше болгар на 29,1 секунди. Українці Юлія Джима, Ірина Варвінец, Іван Моравський та Олександр Дахно фінішували четвертими, програвши бронзовим призерам 7,5 секунди, а переможцям більше п'яти хвилин.