chrome firefox opera safari iexplorer

Стартував П’ятий конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»

05 вересня 2011 о 20:30

Оголошено старт V Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе». Ця ініціатива дуже важлива за своєю місією – достукатись до дитячих сердець, закласти в юні душі відповідальність, на конкретних прикладах показати, що добро при бажанні може творити кожен. Тому потрібно не тільки виховувати у дітей доброту і милосердя, а й навчити їх практичному здійсненню благодійної діяльності.

Головна мета конкурсу – об’єднання зусиль, бачення та досвіду заради відродження в Україні благодійництва як норми суспільного життя і соціальної відповідальності; виховання у дітей та молоді потреби й навичок благодійної діяльності; популяризація дитячих і молодіжних благодійних та соціальних ініціатив, підтримка соціально-активної учнівської і студентської молоді.

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійних та позашкільних навчальних закладів, студенти, члени дитячих і молодіжних громадських організацій та об’єднань.

Ідею конкурсу «Добро починається з тебе» охоче підтримали і вчителі, і учні. За чотири роки реалізовано понад 1500 благодійних проектів, участь у яких взяли 400 тисяч дітей та молодих людей.

Постійним учасникам варто звернути увагу на зміни в конкурсних умовах. По-перше, на відміну від попередніх років, у конкурсі можуть брати участь благодійні проекти, які – повністю або частково – реалізуються з початку календарного року, тобто з січня 2011 р. У попередні роки до конкурсу допускалися лише проекти, реалізація яких співпадала з навчальним роком. І по-друге, – підсумкові матеріали приймаються виключно в електронній формі.

Кінцевий термін подачі матеріалів для участі в конкурсі – 1 березня 2012 року.

Більш докладну інформацію можна знайти на офіційному сайті проекту «Добро починається з тебе» .

Консультації за телефоном: (063) 422 39 82, e-mail: dobrokonkurs@gmail.com.

Оголошення про конкурс — http://www.ukraine3000.org.ua/img/forall/Dobro5.pdf

Аплікаційні форми — http://www.ukraine3000.org.ua/img/forall/Dobro5_Forms.zip

Новину додала Катерина Зоркіна 

19 січня

Інші дати
Хрещення Господнє (Водохреща)
Там, на річці на Йордані Там Господь Христос хрестився, З рук Хрестителя Івана У святій водичці вмився" (Ярослав Вільшанко)
Розгорнути
Народився Гордій Левченко
(1897, с. Дубрівка Житомирської обл. - 1981) - військово-морський діяч, адмірал, головнокомандувач Балтійського флоту. У 1939-1942 роках - заступник наркома ВМФ СРСР. Під час Другої світової війни керував обороною Криму.
Розгорнути
Народився Тимофій Левчук
(1912, с. Бистрівка Житомирської обл. - 1998) - українського кінорежисера, народного артиста. Фільми: "Іван Франко", "Калиновий гай", "Два роки над прірвою", "Помилка Оноре де Бальзака", "Родина Коцюбинських" та ін.
Розгорнути
Народилася Марія Тим'як
(1889, м. Косів Івано-Франківської обл. - 1970) - народний майстер мистецької кераміки. Створювала оригінальний побутовий посуд (миски, глечики), вазочки і фігурки, оздоблюючи їх геометричним орнаментом. Вироби зберігаються у музеях Києва і Львова.
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі