chrome firefox opera safari iexplorer

Студент ставлять інтернет поруч з повітрям і водою

28 вересня 2011 о 12:02

Кожен третій студент коледжу і молодий спеціаліст вважає інтернет найважливішою для людини потребою нарівні з повітрям, водою, їжею і житлом, свідчать результати дослідження компанії Cisco.

Як повідомили Корреспондент.biz представники компанії, в опублікованому з цього приводу звіті стверджується, що більше половини опитаних вже не можуть без інтернету жити і вважають всесвітню мережу «невід'ємною частиною» свого життя, причому більш важливою, ніж авто, побачення і вечірки.

Більше половини респондентів (55% студентів коледжів і 62% працівників) не мислять собі життя без інтернету, бо той став «невід'ємною частиною» їх життя, і якщо б студентам коледжів довелося робити вибір між автомобілем та інтернетом, то 64% ​​віддали перевагу б мережу.

Разом з тим, як показало дослідження Cisco, 40% опитаних студентів коледжів заявили, що Інтернет для них важливіший побачень, зустрічей з друзями та музичних зацікавлень.

«Якщо колишні покоління обирали радше особисте спілкування, то нове покоління більш схильне до спілкування в режимі онлайн. 27% опитаних студентів коледжів вважають взаємодію через Facebook більш цінною, ніж вечірки, побачення, музика та прогулянки з друзями», - зазначають експерти.

Між тим, дослідження показало, що дві третини студентів коледжів (66%) і більше половини молодих працівників (58%) вважають мобільні пристрої (ноутбуки, смартфони, планшети) «найважливішою технологією» в їхньому житті.

Дослідження на замовлення Cisco провела незалежна аналітична компанія InsightExpress. Її фахівці організували опитування 2.800 студентів коледжів і фахівців не старше 30 років в Австралії, Бразилії, Великобританії, Німеччини, Індії, Іспанії, Італії, Канаді, Китаї, Мексиці, Росії, США, Франції і Японії (по 200 респондентів у кожній з 14 країн ).

28 березня

Інші дати
Дмитро Гнатюк
1925 –  видатний оперний співак. Перший виконавець легендарних пісень «Два кольори» і «Києве мій». Соліст, а з 1988 р. – головний режисер Національного театру опери та балету ім. Т.Шевченка. Герой України.
Розгорнути
Олекса Гірник
1912 – український дисидент, політв’язень. У 60-ту річницю проголошення самостійності України Центральною Радою, 22 січня 1978 р., вчинив самоспалення біля могили Т.Шевченка на Чернечій горі на знак протесту проти русифікації. Герой України (2007, посмертно).
Розгорнути
Народився Юліан Бачинський
(1870, с.Новосілка Тернопільська область – 1940) - український громадський і політичний діяч, публіцист, автор праці «Україна Irredenta», в якій обґрунтував необхідність створення української незалежної держави.
"Вільна, велика, політично самостійна Україна, одна, нероздільна від Сяну по Кавказ!". (Юліан Бачинський)
Розгорнути