chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові провели флеш-моб проти алкоголю

20 вересня 2011 о 08:28

За офіційними даними лише за 1 рік від хворіб, викликаних алкоголевживанням помирають 46 тис. українців. Українські підлітки вперше пробують алкоголь до 11 років. З кожним роком ці цифри зростають із швидкістю світла…

З метою пропаганди здорового способу життя, 17 вересня, молодь, яка свідомо та тверезо дивиться на світ, провела флеш-моб в одному з найбільших торгівельних комплексів міста Львова “King Kross Leopolis” (“Ашан”). Для того, щоб показати згубний вплив алкоголю, учасники акції в назначений час одночасно впали, посеред торгівельного залу. Двоє інших в цей час розтягнули величезний банер із надписом ” Досить вживати отруту!”.

Також, у відділі продажу алкоголю, було розклеєно наліпки з надписом “Досить Бухати!”, які оперативно здирали працівники гіпермаркету. На цьому їхні дії не закінчились. Молоді не дали змоги до кінця висловити своєї позиції, адже ланцюгові пси, називаючи наліпки ”великою та жахливою” провокацією, затримали одного з учасників акції. Адже на територій торгівельного комплексу можна розкидатись лише флаєрами з пропагандою алкоголю та інших “високих” цінностей, бо за них в контору то ж заплатили.

Режим,побудований владою, все інтенсивніше працює за відомою фразою комуністичного “вождя”…для них смерть людей стає лише статистикою. І з кожним днем машина пропаганди працює все більше. Ми, в свою чергу, купляючи алкогольні та тютюнові продукти, підкидаєм грошей у цю систему, збагачуємо олігархів, знищуємо самих себе. Стаєм стадом, якому не потрібно правди.

Почни з себе. Будуй країну у самому собі.Чисту країну. Здорову націю. Режим перемогти зможемо лише ми!

Майбутнє належить нам!

Новину додав zentr.org

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути