chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові провели флеш-моб проти алкоголю

20 вересня 2011 о 08:28

За офіційними даними лише за 1 рік від хворіб, викликаних алкоголевживанням помирають 46 тис. українців. Українські підлітки вперше пробують алкоголь до 11 років. З кожним роком ці цифри зростають із швидкістю світла…

З метою пропаганди здорового способу життя, 17 вересня, молодь, яка свідомо та тверезо дивиться на світ, провела флеш-моб в одному з найбільших торгівельних комплексів міста Львова “King Kross Leopolis” (“Ашан”). Для того, щоб показати згубний вплив алкоголю, учасники акції в назначений час одночасно впали, посеред торгівельного залу. Двоє інших в цей час розтягнули величезний банер із надписом ” Досить вживати отруту!”.

Також, у відділі продажу алкоголю, було розклеєно наліпки з надписом “Досить Бухати!”, які оперативно здирали працівники гіпермаркету. На цьому їхні дії не закінчились. Молоді не дали змоги до кінця висловити своєї позиції, адже ланцюгові пси, називаючи наліпки ”великою та жахливою” провокацією, затримали одного з учасників акції. Адже на територій торгівельного комплексу можна розкидатись лише флаєрами з пропагандою алкоголю та інших “високих” цінностей, бо за них в контору то ж заплатили.

Режим,побудований владою, все інтенсивніше працює за відомою фразою комуністичного “вождя”…для них смерть людей стає лише статистикою. І з кожним днем машина пропаганди працює все більше. Ми, в свою чергу, купляючи алкогольні та тютюнові продукти, підкидаєм грошей у цю систему, збагачуємо олігархів, знищуємо самих себе. Стаєм стадом, якому не потрібно правди.

Почни з себе. Будуй країну у самому собі.Чисту країну. Здорову націю. Режим перемогти зможемо лише ми!

Майбутнє належить нам!

Новину додав zentr.org

23 липня

Інші дати
День преподобного Антонія Печерського
(бл 982 – 1073)святий Православної церкви, церковний діяч Київської Русі, засновник Києво-Печерського монастиря і будівничий Свято-Успенського собору.  
«Приходь до своєї віри добрими справами» (Феодосій Печерський)
Розгорнути
День пам’яті Памво Беринди
(між 50-70 роками 16 ст., смт. Єзупіль, Івано-Франківська область – 1632) – український культурний діяч, лексикограф, видавець. Найвизначніша праця – перший друкований українский словник ««Лексикон словенороський» 1627 року, який став цінним посібником при читанні українських, російських і білоруських пам'яток, писаних церковнослов'янською мовою.  
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі