chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові провели флеш-моб проти алкоголю

20 вересня 2011 о 08:28

За офіційними даними лише за 1 рік від хворіб, викликаних алкоголевживанням помирають 46 тис. українців. Українські підлітки вперше пробують алкоголь до 11 років. З кожним роком ці цифри зростають із швидкістю світла…

З метою пропаганди здорового способу життя, 17 вересня, молодь, яка свідомо та тверезо дивиться на світ, провела флеш-моб в одному з найбільших торгівельних комплексів міста Львова “King Kross Leopolis” (“Ашан”). Для того, щоб показати згубний вплив алкоголю, учасники акції в назначений час одночасно впали, посеред торгівельного залу. Двоє інших в цей час розтягнули величезний банер із надписом ” Досить вживати отруту!”.

Також, у відділі продажу алкоголю, було розклеєно наліпки з надписом “Досить Бухати!”, які оперативно здирали працівники гіпермаркету. На цьому їхні дії не закінчились. Молоді не дали змоги до кінця висловити своєї позиції, адже ланцюгові пси, називаючи наліпки ”великою та жахливою” провокацією, затримали одного з учасників акції. Адже на територій торгівельного комплексу можна розкидатись лише флаєрами з пропагандою алкоголю та інших “високих” цінностей, бо за них в контору то ж заплатили.

Режим,побудований владою, все інтенсивніше працює за відомою фразою комуністичного “вождя”…для них смерть людей стає лише статистикою. І з кожним днем машина пропаганди працює все більше. Ми, в свою чергу, купляючи алкогольні та тютюнові продукти, підкидаєм грошей у цю систему, збагачуємо олігархів, знищуємо самих себе. Стаєм стадом, якому не потрібно правди.

Почни з себе. Будуй країну у самому собі.Чисту країну. Здорову націю. Режим перемогти зможемо лише ми!

Майбутнє належить нам!

Новину додав zentr.org

21 вересня

Інші дати
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі