chrome firefox opera safari iexplorer

Кінофестиваль короткометражних фільмів «Кіномедіа»

05 жовтня 2011 о 20:44

«Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа.

Мета фестивалю – підтримати правильне сприйняття ролі медіа як важливого елементу демократичного суспільства, розуміння важливості існування незалежних об’єктивних ЗМІ, що кожному надають змогу свідомо ухвалювати важливі рішення та не бути маріонеткою у світі інформації та пропаганди. Ціль кінофестивалю – розкрити та підтримати нові режисерські таланти в Україні.

Про подію:

З 10 серпня до 18 листопада триває другий кінофестиваль про діяльність, принципи роботи та вплив журналістів «Кіномедіа». Організований кінофестиваль Незалежною Асоціацією телерадіоМовників.

З 10 серпня до 5 листопада триває прийом конкурсних робіт.

18 листопада 2011 у приміщенні кінотеатру «Правда» кіностудії Film.ua (вул. Закревського, 22) відбудеться церемонія нагородження переможців.

До конкурсної частини фестивалю допускаються:

  • анімаційні фільми та флеш
  • документальні фільми
  • художні (ігрові) фільми
  • експериментальні фільми (кліп та відеоарт)

До розгляду приймаються фільми зняті українськими авторами, професіоналами та аматорами кіно, у будь-який час, у будь-якій манері, на будь-який носій, у будь-якій країні, тривалістю до 30 хв. Основне – сучасно, креативно і зі смаком!

Головний приз кінофестивалю – сучасна кінокамера виробництва компанії Sony.

Участь у кінофестивалі — безкоштовна!

Деталі участі на сайті кінофестивалю – www.kinomedia.in.ua

Контактна особа:

Христина Дрогомирецька

пр-менеджер проектів НАМ

Тел. (067) 657 95 15

projekts.nam@gmail.com

30 травня

Інші дати
Народився Богдан Весоловський
(1915, м. Відень, Австрія - 1971) – український композитор, автор численних українських романсів («Прийде ще час», «Чорні очі», «Усміх»).
Розгорнути
Народилася Константина Малицька
(літературні псевдоніми Віра Лебедова, Чайка Дінстрова) (1872, с.Кропивник, Івано-Франківська область – 1947) - українська письменниця, педагог, діячка культурно-освітніх товариств у Галичині.
Чом, чом, чом, О земле ти моя, Кохана ти мені, Кохана ти мені? Чом, чом, чом, О земле ти моя, Чарує так мене Ясна твоя краса? (Костянтина Малицька)
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі