chrome firefox opera safari iexplorer

У столичній раді з'явиться електронний уряд

27 жовтня 2011 о 14:11
vkurse.ua

Київська міська рада ухвалила за основу проект рішення «Про затвердження Міської цільової програми розвитку електронного урядування в місті Києві на 2012—2014 рр.», передає кореспондент УНН.

За відповідне рішення проголосували 98 депутатів Київради.

Як зазначено у програмі, впровадження електронного урядування в столиці зробить роботу міської влади більш публічною та прозорою, скоротить термін оброблення документів, зокрема звернень мешканців міста.

Також, буде скорочено адміністративні витрати, спрощено обмін інформацією між державними структурами, бізнесом, громадянами та державними службовцями. Крім того, завдяки програмі буде забезпечено оперативний доступ до публічної інформації про діяльність місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

За словами секретаря Київради Г.Гереги, впровадивши таку програму, місто почне процес переходу від паперового до електронного документообігу.

«Це значно спростить документообіг, як в Київраді, так і між радою та КМДА, що зробить нашу роботу ще більш ефективною. Але, головне після запровадження програми – кияни матимуть можливість оперативно взаємодіяти з владою, буде спрощено багато процедур і водночас зникне необхідність прямого контакту з державними службовцями», — підкреслила Г.Герега.

Довідка. Електронний уряд (англ. e-Government) — це модель державного управління, яка заснована на використанні сучасних інформаційних та комунікаційних технологій з метою підвищення ефективності та прозорості влади, а також встановлення суспільного контролю над нею. Електронний уряд являє собою модель управління, у якій вся сукупність як внутрішніх, так і зовнішніх зв’язків і процесів підтримується й забезпечується відповідними інформаційно-комп’ютерними технологіями. Іншими словами, необхідною умовою переходу до електронного урядування є широка інформатизація всіх процесів у звичайній діяльності міністерств, відомств, місцевих органів виконавчої влади, причому як внутрішніх, так і зовнішніх.

17 грудня

Інші дати
День пам’яті Великомучениці Варвари
Свята Варвара - християнська свята, великомучениця. 306 року в юному віці у м. Іліополі (Мала Азія) постраждала за сповідання віри Христової — за присудом місцевої влади її стратив власний батько, жорстокий язичник Діоскор. Відразу після її мученицької кончини діва Варвара стала вшановуватися християнами, як свята великомучениця. Святість діви Варвари засвідчувалася також багатьма чудесами, які відбувалися біля її гробниці. З 1960 р. мощі святої великомучениці Варвари перебувають у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі Києва.
Розгорнути
День працівника державної виконавчої служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи значення органів державної виконавчої служби у забезпеченні виконання рішень судів, третейських судів та інших органів, а також посадових осіб, на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України і громадськості…» згідно Указу Президента України «Про День працівника державної виконавчої служби» від 22 липня 2009 р. № 569/2009.
Розгорнути
Народився Данило Щербаківський
(1877, с.Шпичинці, Житомирська область – 1927) – етнограф, дослідник українського народного мистецтва, археолог і музичний діяч. Автор понад 40 друкованих наукових досліджень та десятки рукописів («Козак Мамай», «Українські дерев»яні церкви», «Символіка в українському мистецтві», Український килим» та ін.)
Розгорнути
Народився Микола Новаченко
(1898, м.Буринь, Сумська область – 1966) - український ортопед-травматолог. Праці присвячено питанням лікування переломів кісток, протезування тощо. Широко відомі відновні операції на опорно-руховому апараті за Новаченком, кісткова пластика.
Розгорнути
Народився Юрій Шерех (Шевельов)
(1908, м. Харків - 2002) - славіст-мовознавець, історик української літератури. Професор Гарвардського, Колумбійського університетів. Автор фундаментальних наукових праць "Предісторія слов'янської мови: історична фонологія загально-слов'янської мови", "Історична фонологія української мови" та ін.
Розгорнути