chrome firefox opera safari iexplorer

Луганське ТБ запустило рекламу Євразійського союзу

21 листопада 2011 о 09:29

Луганські телеканали показують ролик, що рекламує нову пропоновану керівництвом Росії ідею Євразійського союзу. Замовив рекламний ролик депутат Луганської обласної ради Владислав Кривобоков. В обласну раду він пройшов за списком КПУ, але має і власну політичну структуру – Народну партію вкладників і соціального захисту. Втім, за словами Кривобокова, просування ідеї «Євразійського союзу» – це не черговий PR-трюк, а його громадянська позиція.

У 30-секундному ролику використана відома музика із заставки програми «Время», яка виходила на радянському телебаченні. На відео декілька пар рук спочатку руйнують пазл у вигляді карти України, Росії, Білорусії та Казахстану, а потім старанно збирають. На відео присутній радянський «знак якості» з написом «СССР». Автор ідеї – депутат обласної радиВладислав Кривобоков. 

«Є два напрями – Європа і Євразійський союз. Я прибічник останнього – Євразійського союзу. І намагаюся всіма доступними способами за нього агітувати. Це не політичний проект, а моя громадська позиція», – заявив він в коментарі Радіо Свобода.

На допомогу Путінові

Ролик показують від 1 листопада на двох луганських телеканалах. Також у місті розміщено близько 20 білбордів із відповідними зображеннями.

Скільки Кривобоков на це витрачає коштів, він не говорить. Однак відомо, що хвилина політичної реклами на луганському каналі коштує приблизно 600 гривень.

В одній зі своїх статей Владислав Кривобоков написав, що готовий всіляко допомагати прем’єрові Росії Володимиру Путінові у побудові Євразійського союзу. Більше того, луганський депутат запропонував прибічникам євроінтеграційного курсу України побитися з ним об заклад. Якщо Україна вступить в Євросоюз, Кривобоков готовий накласти на себе руки, якщо ж виявиться навпаки, то це мають зробити його опоненти.

Який союз вибрати?

Серед інших, свою ставку Кривобоков запропонував лідерові «Фронту змін» Арсенію Яценюкові. Голова організації цієї партії на Луганщині Ігор Ліскі вже заявив, що готовий підтримати суперництво, але за умови, якщо політична сила, яку він представляє, прийде до влади.

«Я не бачу іншого шляху для України, як вступ до Європи на рівних, аніж бути молодшою сестрою, в якихось імперських планах Росії» – сказав Ігор Ліскі.

Про те, який союз врешті має вибрати Україна, Радіо Свобода запитало у жителів Луганська:

– Повернення до СРСР – це дурниця. Зараз у нас не спроможний ніхто зробити той СРСР, який був.

– У Євразійський союз входитимуть Росія і Білорусь. У нас було багато спільного і в економіці, і в політиці. Я більше схиляюся до цього союзу, ніж до Європейського.

– Я за Європейський Союз, щоб Україна була членом європейського співтовариства. Нам ближче по ментальності європейці, ніж азіати.

– СРСР – я «за»! Але Путін… це той же самий самодержець. Вони навколо себе партію створили. Як у нас Партія регіонів витворяє, так і у них, така ж сама пісня.

21 червня

Інші дати
Народився Юрій Кондратюк
(1897, м.Полтава  - 1941 або 1942) – український вчений-винахідник, один із піонерів ракетної техніки й теорії космічних польотів. Автор так званої «траси Кондратюка», якою літали на Місяць космічні кораблі «Аполлон».  
«Коли березневого світанку 1968 року я схвильовано слідкував на мисі Кеннеді за стартом ракети, що повинна була понести корабель „Аполлон-9“ у напрямку до Місяця, я думав про українця Юрія Кондратюка, котрий розрахував цю трасу, по якій повинні були летіти троє наших астронавтів». (Джон Хуболт, інженер НАСА, один з авторів проекту «Аполлон».)
Розгорнути
Народився Микола Закревський
(1805, м.Київ – 1871) - український історик, етнограф, художник, мовознавець і письменник. Автор фундаментальних праць «Нарис історії міста Києва», «Літопис і опис міста Києва».  
Розгорнути