chrome firefox opera safari iexplorer

Рада ратифікувала угоду про наукове співробітництво

16 листопада 2011 о 11:39

Депутати Верховної Ради проголосували за законопроект про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) про відновлення дії Угоди між Україною та Міжнародним співтовариством про наукове і технологічне співробітництво, передає кореспондент УНН.

Доповідаючи про цю угоду, перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма зазначив, що реалізація її положень сприятиме співробітництву з ЄС, реалізації наукового потенціалу українських вчених, а також інтеграції української науки до європейського простору.

«Міжнародне співробітництво є одним з дієвих засобів інтеграції в європейський простір. Угода передбачала доступ вчених відповідних дослідницьких центрів, організацій конференцій і симпозіумів», — сказав Є.Суліма.

Він зазначив, що строк цієї угоди закінчився 8 листопада, тому виникла правова прогалина у співробітництві.

Є.Сулема попросив нардепів підтримати законопроект про ратифікацію цієї угоди. В результаті «за» проголосувало 338 народних депутатів.

25 квітня

Інші дати
Вероніка Черняхівська 
1900 – українська письменниця, поетеса-лірик, перекладачка (медичні праці, «Місячна долина» Дж. Лондона, «Прорість» Е. Золя, «Олівер Твіст» Ч. Діккенса). Онука письменника М. Старицького.
Розгорнути
Народився Микола Трублаїні (Трублаєвський Микола)
(1907, с. Вільшанка, Вінницька область – 1941) - український письменник, автор творів для дітей та юнацтва - «Мандрівки», «Шхуна «Колумб», науково-фантастичного роману «Глибинний шлях».
«Будь хоробрим, витривалим. Це потрібно для Батьківщини, для тебе самого. Учись у мужніх, кмітливих, стійких, наслідуй їх. Вони допоможуть тобі стати справжнім громадянином...» (Микола Трублаїні)
Розгорнути