chrome firefox opera safari iexplorer

Українські важкоатлети вибороли максимум ліцензій на Олімпіаду-2012

18 листопада 2011 о 16:59

Українські спортсмени здобули десять ліцензій на Олімпійські ігри в Лондоні під час змагань на чемпіонаті світу-2011 з важкої атлетики.

Наші важкоатлети вибороли вісім нагород – три срібних та п'ять бронзових.

Два «срібла» у сумі двоборства та у ривку виграв Артем Іванов (94кг), який лише за власною вагою поступився переможцю цих змагань – олімпійському чемпіону Іллі Ільїну з Казахстану. Дві «бронзи» у сумі двоборства та у поштовху здобув Олексій Торохтій (105кг). А «срібло» у ривку завоював Ігор Шимечко (+105кг).

У жінок найкращою була Ольга Коробка (+75), яка здобула три бронзові медалі у ривку, поштовху та сумі двоборства.

У підсумку, жіноча збірна України посіла четверте загальнокомандне місце, чоловіча – п'яте.