chrome firefox opera safari iexplorer

17 потягів щодня курсуватимуть між Україною і Польщею під час Євро

11 січня 2012 о 09:27

До 17 потягів щодня курсуватимуть між Україною і Польщею під час фінальної частини чемпіонату Європи з футболу нинішнього року і перевозитимуть близько 9 тисяч пасажирів. Про це повідомив директор Польських залізничних комунікацій (PKP Intercity) Януш Маліновський.

«Згідно з планами, під час чемпіонату в Україну щодня їздитиме 17 потягів. Більшість з них курсуватиме через пункти пропуску Дорогуськ-Ягодин (Волинська область) і Перемишль-Мостиська (Львівська область). Загалом потяги зможуть перевозити щодня близько 9 тисяч пасажирів», – передає Польська агенція преси думку Маліновського.

Детальний розклад потягів під час ЧЄ-2012, імовірно, буде відомий у березні. «Розклад руху на Євро-2012 має всі шанси бути готовий у березні, завдяки чому продаж квитків став би доступним за три місяці до початку чемпіонату», – наголосив голова польської залізниці.

Він також зазначив, що спочатку відбудуться консультації з представниками перевізників з різних країн щодо укладення міжнародних маршрутів. Після їх укладення, узгоджуватиметься рух потягів по країні, а насамкінець – регіонального та локального сполучень. З міжнародними партнерами особлива увага звертатиметься на рух потягів під час УЄФА ЄВРО 2012, констатував він.

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути