chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві з'явиться арт-галерея, мотузковий парк та дитяче автомістечко

10 лютого 2012 о 13:07
vitcoffbiz.narod.ru

До переліку об’єктів, що потребують залучення інвестицій, включено арт-галерею під відкритим небом, мотузковий парк та дитяче автомістечко. Таке рішення було прийняте на засіданні постійно діючої Конкурсної комісії із залучення інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

За словами голови комісії, заступника голови КМДА Руслана Крамаренка, ці проекти не потребують великих інвестицій та можуть бути реалізовані у короткі терміни.

«Орієнтовний обсяг інвестицій у створення арт-галереї складає 2,5 млн. грн., мотузкового парку 600 тис. грн, автомістечка – 2,4 млн грн. Окупність усіх проектів складає три роки», – пояснив заступник голови КМДА.

Так, арт-галерея планують створити під новим Гаванським мостом. Вона буде розділена на певні сектори, де розмістяться фотостудія, скульптурні інсталяції, виставки мистецьких робіт (поділені на жанри та теми), графіті тощо. Вхід для відвідувачів галереї буде вільним. Мотузковий парк планується облаштувати у парку «Сирецький гай», а дитяче автомістечко – у парку культури і відпочинку «Куренівський парк».

«Ці проекти цікаві для нас ще й тому, що наразі об’єкти знаходяться у незадовільному стані. Наприклад, проект мотузкового парку для міста важливий з кількох причин: по-перше, парк „Сирецький гай“ зараз занедбаний, а інвестор, який прийде облаштовувати атракціон, зобов’язаний буде облаштувати всю територію. І що не менш важливо, усі дерева будуть збережені, а для обслуговування атракціону інвестору потрібно побудувати господарське приміщення площею всього 12 кв. м. Фактично ми отримаємо оновлений парк, ще й із об’єктами для екстремальних розваг. Така ж ситуація і з автомістечком. Ми пропонуємо відновити те, що було», – наголосив Р.Крамаренко.

Нагадаємо, цього року на вулиці Набережно-Хрещатицькій (причали №1 та №2) киян та гостей столиці зустрічатиме Арт-галерея під відкритим небом. За відповідним розпорядженням КМДА її відкриття відбудеться в рамках святкування Дня столиці і Дня Києва.

26 березня

Інші дати
День Національної гвардії України
Національна гвардія України — військове формування з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України (МВС). Як військове формування з правоохоронними функціями на базі Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та залученням нових військових кадрів на добровольчій основі з 13 березня 2014 року.
Розгорнути
День пам'яті гетьмана Івана Виговського
(?, с. Вигів Житомирської обл. - 1664) - гетьман Війська Запорізького, (1657 - 1659), київський воєвода (1659 - 1664).
Розгорнути
Народився Петро Барановський
(1892, Росія - 1984) – російський реставратор і дослідник пам'яток архітектури періоду Київської Русі. Врятував від знищення рідкісну пам'ятку домонгольської доби – церкву П'ятниця в місті Чернігів, наполягав на відновленні Михайлівського золотоверхого монастиря у Києві.
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі