Українець виграв золото ЧС з велотреку серед інвалідів

14 лютого 2012 о 15:37

Представник донецького регіонального центру «Інваспорт» та спортивного клубу «ІСД» Єгор Дементьєв завоював золоту медаль у груповій гонці скретч на чемпіонаті світу з велотреку (інваспорт), який пройшов в Лос-Анджелесі з 10 по 12 лютого 2012 року.

Донецький велогонщик блискуче проїхав дистанцію в категорії С5 і залишив позаду головних конкурентів — Андреа Тарлао (Італія), який став другим і володаря третього місця Майкла Галахера (Австралія). Всього в цьому заїзді брали участь 21 гонщик з 14-ти країн світу.

До цього змагання Єгора готував його тренер і батько Віктор Петрович Дементьєв, який був поруч зі своїм підопічним в Лос-Анджелесі і в потрібний момент зумів налаштувати свого сина на відповідальну гонку. В скретч Єгор виступав вперше в кар'єрі. Раніше на цьому чемпіонаті світу Дементьєв опинився за межею призерів у двох гонках. У гіті на 1 км він був восьмим, а в гонці переслідування на 4 км — четвертим.

Чемпіонат світу в Лос-Анджелесі був останнім стартом за трековою програмою напередодні Паралімпіади в Лондоні.