chrome firefox opera safari iexplorer

Українські біатлоністки обморозили собі пальці на чемпіонаті Європи

03 лютого 2012 о 17:40

Переможці жіночої естафетної гонки на чемпіонаті Європи з біатлону в Словаччині українки Юлія Джима, Валя Семеренко, Віта Семеренко та Олена Підгрушна обморозили пальці під час змагань.

Про це Gazeta.ua розповіла під час зустрічі в Тернополі Олена Підгрушна.

„Сильний мороз під час змагань – це, напевне, найгірше що може бути. До самого старту ми ходимо закутані, стрибаємо, аби розігрітися. Коли виходиш на старт – холод проймає наскрізь. Багато одягу на себе не можемо одягнути, бо потрібно рухатися. Найбільше страждають руки – бо мусимо бігати в тих рукавицях, в яких звикли стріляти – вони з тонкої шкіри та еластику. Ті самі в яких, бігаєм при плюс сім, беремо коли надворі мінус двадцять. Думаю хто слідкує за змаганнями – бачить, як перед стрільбою спорсмени руками крутять – це від холоду", — розповіла спортсменка.

Під час естафети дівчата отримали обмороження пальців рук.

„Пригадую на одних змаганням минулого року хорватський спорсмен відморозив палець так, що на фініші він посинів, і йому мали проводити операцію. В нас, на щастя, все обійшлося в легшій формі", — розповіла Підгрушна.

Тернопільська біатлоністка, яка завоювала на чемпіонаті Європи три золоті медалі, відзначила дружні відносини, які склалися під час змагань між командами різних країн.

„На одній з гонок в українського спорсмена виникли проблеми при стрільбі – йому допоміг російський тренер. Це при тому, що Росія вважається нашим найбільшим суперником. Після моєї першої перемоги, мене привітали напевне всі члени російської команди, а найбільше здивував німець – здається, він змажчиком був у команді. Одразу підійшов і почав шось розпитувати. Звідки мене всі знають, подумалось?", — зізналась спортсменка.

Нагадаємо, чемпіонат Європи з біатлону завершився вчора. Перше місце в неофіційному командному заліку у збірної Росії, а наші співвітчизники — другі, маючи в активі чотири золоті, шість срібних і одну бронзову нагороди.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути