chrome firefox opera safari iexplorer

Київське «Динамо» лідирує в чемпіонаті з різницею у 3 очки

26 березня 2012 о 10:46

Київське «Динамо», яке лідирує в чемпіонаті України з футболу, продовжує тримати донецький «Шахтар» на відстані трьох очок.

У неділю динамівці обіграли в Маріуполі «Іллічівець» з рахунком 1:0. На 38-й хвилині після навісної передачі в штрафний майданчик Браун Ідейє точно пробив головою.

«Динамо» здобуло восьму поспіль перемогу в чемпіонаті і не пропускає голи вже в семи іграх поспіль.

«Шахтар» свій матч провів ще в п'ятницю, обігравши в Луцьку «Волинь» з рахунком 2:1. У першому таймі на гол донецького бразильця Луїса Адріано точним ударом відповів Сергій Пилипчук. А наприкінці матчу у ворота господарів було призначено пенальті, яке реалізував той же Луїс Адріано.

«Металіст», якого в четвер чекає перший чвертьфінальний матч Ліги Європи проти португальського «Спортинга», програв у суботу в Києві столичному «Арсеналу» з рахунком 2:4. На дубль нападника «канонірів» Олександра Ковпака харків'яни відповіли голами аргентинця Бланко і бразильця Клейтона Шав'єра з пенальті, але наприкінці матчу «Арсеналу» вдалося забити ще двічі зусиллями грузинського легіонера Олександра Кобахідзе і румуна Георге Флореску.

Після 24-х турів на першому місці в турнірній таблиці чемпіонату йде київське «Динамо», набравши 64 очки. На три пункти менше у «Шахтаря» (61 очко) і на десять — у «Металіста» (54). «Дніпро», яке йде четвертим, відстає від третього місця на 16 очок, маючи в своєму активі 38 балів, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Спорт в Україні