chrome firefox opera safari iexplorer

Киянам розкажуть про «Найкраще у британській освіті-2012»

05 березня 2012 о 14:05
osvita.ua

10-11 березня в Києві відбудеться спеціалізована виставка «Найкраще у британській освіті-2012», яку вже у сьомий раз організовує агентство DEC education.

Як повідомили УНІАН організатори виставки, в ній візьмуть участь понад 50 шкіл-пансіонів, університетів і мовних центрів, що займають високі рядки у національних і міжнародних рейтингах.

Головна перевага виставки – пряме спілкування з представниками навчальних закладів. У ході виставки проводитимуться тематичні семінари, на яких можна буде дізнатися про специфіку навчання в Англії, способи вступу до вишу, особливості навчання у школі-пансіоні і переваги звернення до освітнього агентства. Крім цього, будь-хто охочий зможе безоплатно пройти тест з англійської мови у викладачів DEC school, дізнатися про свій рівень і одержати кваліфіковані рекомендації з продовження навчання.

Зокрема, на виставці будуть представлені такі школи-пансіони:

Bellerbys College – провідний міжнародний коледж з відділеннями у Брайтоні, Лондоні, Кембриджі і Оксфорді, який пропонує програми старшої школи (A-level) і курси підготовки до університету (Foundation). Сьогодні він посідає 12-е місце у національному рейтингу шкіл The Good Schools Guide, 2-е місце у Брайтоні за результатами A-level і відрізняється тим, що більш як половина його випускників стають студентами Топ-20 вишів Великобританії.

Cardiff Sixth Form College – молодий, заснований у 2004 р., навчальний заклад, який минулого року посів перше місце у Великобританії за результативністю на A-level (рейтинг Best-Schools.co.uk). 98% випускників цієї програми склали підсумкові іспити на оцінки «А*» або «В», що і вивело школу в число лідерів рейтингових таблиць. Коледж відрізняється хорошим вибором предметів на GCSE і A-level, демократичною вартістю навчання і розташуванням у Кардиффі – одному з найдорожчих міст Сполученого Королівства.

Caterham School – престижна приватна школа, заснована в 1811 р. і розташована лише у годину їзди від Лондона. У рейтингу успішності на A-level за версією Best-Schools.co.uk 2011 р. вона посідає 5-е місце. Минулого року 83% її випускників поступили до рейтингових університетів, серед яких 10 чоловік стали студентами Оксфорда і Кембриджа, 4 – Імперського коледжу Лондона, 2 – Сент-Андрусського університету і 8 – Університетського коледжу Лондона.

Також на виставці буду представлені британські виші, які приїдуть презентувати програми бакалавріата і магістратури, а також підготовчі курси Foundation, Pre-Masters і ін.:

London School of Business and Finance – одна з найбільших і відомих бізнес-шкіл, з кампусами в Лондоні, Бірмингемі, Манчестері, Торонто і Сінгапурі. Престиж і успішність низки магістерських програм школи відображені в міжнародних рейтингах: «міжнародний бізнес» – 5-е місце у світі (Financial Times, 2011 рік), «фінанси» – 6-е місце у світі (Financial Times, 2011 рік), МВА – 87-е місце у світі і 19-е місце в Європі (Financial Times, 2010 рік).

Queen Mary, University of London – провідний англійський університет, визнаний найкращим у Лондоні за рядом критеріїв: задоволеність студентів навчанням, можливості працевлаштування, викладання інженерних спеціальностей (включаючи матеріалознавство – 1-е місце, аерокосмічне машинобудування – 2-е місце і механічне машинобудування – 5-е місце). Крім того, він посідає 3-е місце за фахом «право» в рейтингу Guardian University Guide після Оксфорда і Кембриджа.

University of Exeter – один з найбільш високо котируваних університетів. Рік від року його національний рейтинг неухильно зростає, про що свідчать дані спеціалізованих видань. У таблицях Times Good University Guide, Guardian University Guide і Sunday Times University Guide за 2012 рік університет знаходиться, відповідно, на 10-му, 11-му і 17-му місці.

University of Southampton – престижний виш, член групи «Рассел», що посідає 19-е місце у Великобританії (The Times, 2012 р.). Заснований у 1862 р., він пропонує понад 80 програм бакалавріата і магістратури, багато хто з яких входить до національної Топ-10: інженерно-технічні спеціальності – 7-е місце, археологія – 8-е місце, хімія – 6-е місце, комп`ютерні науки – 5-е місце.

Сьома спеціалізована виставка «Найкраще в британській освіті» пройде 10-11 березня в столичному готелі Hyatt Regency Hotel (Київ, вул. А. Тарасової, 5).

Час роботи виставки: 12.00 – 17.00

Відвідування виставки безкоштовне – за запрошеннями, які можна одержати, реєструючись на сайті http://www.dec-edu.com/fair-16.html.

Розділи: Новини освіти

21 вересня

Інші дати
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі