chrome firefox opera safari iexplorer

У квітні Київ прикрасять гігантські м'ячі, клумби та ворота

23 березня 2012 о 13:15

Протягом квітня і травня мешканці та гості Києва поринуть в атмосферу майбутнього Євро-2012. В столиці України розпочнеться масштабна програма оформлення міста символікою та сюжетами футбольного чемпіонату.

Протягом двох місяців, які залишаться до початку турніру, у Києві з'являться п'ять гігантських м'ячів, клумба з талісманами Євро-2012, «золоті футбольні ворота», сотні сіті-лайтів та холдерів із символікою чемпіонату.

Квіткова клумба-годинник з офіційними талісманами чемпіонату прикрасить схил вулиці Інститутської у травні. Дизайн проекту вже погоджено з УЄФА.

На створення клумби піде близько 50 тисяч квіткових рослин. Її виконають в національних кольорах України та Польщі. Посередині циферблату висадять невеличке футбольне поле, а з боків зобразять Славека та Славка.

Квітами також оформлять територію навколо НСК «Олімпійський», зупинки міського транспорту, мостові переходи та опори зовнішнього освітлення. На прикрашання столиці у 2012 році планують використати 15 мільйонів квітів.

Зокрема, один з п'яти м'ячів вже прикрашає Майдан Незалежності. Ще чотири збільшені копії офіційного м'яча Євро-2012 у столиці з'являться з 1 квітня на Поштовій, Перемоги, Харківській та Європейській площах.

Футбольні ворота

На в'їздах до міста також встановлять дев'ятиметрові скульптури із футбольними м'ячами. З боку Бориспільської траси вболівальники в'їжджатимуть до Києва крізь «золоті футбольні ворота». Вони будуть висотою 6 метрів і шириною 15 метрів із футбольним м'ячем Євро-2012 на поперечині. Конструкцію виготовлять з металу та оздоблять плиткою золотого кольору.

Банери Вздовж траси «Київ-Бориспіль» на опорах освітлення встановлять банерні системи з прапорами та біл-борди з сюжетами турніру. Крім того, символікою чемпіонату планують брендувати понад 200 міських автобусів. А ось сіті-лайти, холдери, рекламні щити вздовж вулиць та конструкції-перетяги над дорогою заполонять місто з травня. На них будуть розміщені соціальні сюжети на теми майбутнього турніру.

Джерело: ТСН
Розділи: Новини культури

15 жовтня

Інші дати
Народився Дмитро Луценко
(1921, с.Березова Рудка, Полтавська область – 1989) – український поет. Автор текстів низки відомих пісень ("Києве мій", "Фронтовики", "Сивина", "Не шуми калинонько", "Мамина вишня", Осіннє золото").
Грає море зелене, Тихий день догора. Дорогими для мене Стали схили Дніпра, Де колишуться віти Закоханих мрій... Як тебе не любити, Києве мій! (Дмитро Луценко)
Розгорнути