chrome firefox opera safari iexplorer

Біля арки Дружби народів з'явиться футбольне поле і євромістечко

25 квітня 2012 о 10:00

На період Євро-2012 біля арки Дружби народів у Києві, окрім офіційної фан-зони,  функціонуватиме також «Євромістечко».

Містечко працюватиме з 2 червня по 1 липня, повідомляє ІЦ «Україна-2012».

Біля арки Дружби народів для уболівальників будуть проводитися «тематичні» дні, присвячені програмам євроінтеграції, проходитимуть покази мод, фестиваль європейського кіно, а також концерти переважно українських естрадних виконавців, йдеться в повідомленні.

На малому футбольному полі, яке встановлять у «Євромістечку», відбудуться численні турніри: між посольствами європейських країн, європейськими футбольними інститутами та проектом «Чесна гра», а спільно з Федерацією футболу України буде організований міні-турнір для дитячих команд. За прогнозами керівників, «Євромістечко» щодня відвідуватиме від 3 до 5 тисяч людей.

Однією з особливостей території вболівальників стане великий намет «Кулінарна Україна», де гості зможуть оцінити смак українських напоїв та страв.

Як повідомив один з ініціаторів проекту Матіас Брандт, «Євромістечко» не збирається конкурувати з офіційною фан-зоною, оскільки там планується виступи відомих виконавців та колективів, а також широка презентація усіх країн учасників Євро-2012.

«Ми ж у свою чергу, на відміну від фан-зони, збираємося показати унікальну Україну, щоб кожен гість зміг більше дізнатися про неї. Переконаний, що для кожного Україна може стати відкриттям у її різноманітності», – сказав Брандт.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути