chrome firefox opera safari iexplorer

«Буковель» відкриває школу гуцульських промислів, етнографії та обрядів

04 квітня 2012 о 11:33

У туристичному комплексі «Буковель» відкривається Школа гуцульських промислів, фольклору, етнографії, народних звичаїв та обрядів.

Про це «Рідній країні» повідомили у прес-службі ТК «Буковель».

Так, кожних вихідних для відпочиваючих та гостей курорту відомі народні майстри України проводитимуть майстер-класи з вишивки, ткацтва, різьбярства, гончарства, ковальства.

А для любителів поспівати та потанцювати організовуватимуться майстер-класи з народного танцю та української народної пісні.

Так, вже 8 квітня, у Вербну неділю, на гостей і туристів із усієї України та з-за кордону чекатимуть майстри-писанкарі, які відкриють для секрети розпису гуцульських писанок, хореографи, які навчать галицьких веснянок і гаївок, ознайомлять із великодніми обрядами та звичаями, іграми та забавами.

Фото ТК "Буковель"

Тож, народна передвеликодня етнозабава «Не я б’ю – шутка б’є: віднині за тиждень – Великдень» розпочнеться 8 квітня о 13.00 на центральному буковельському майдані, що знаходиться біля кафе «Бугіль».

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути