chrome firefox opera safari iexplorer

Черкащанам за хороші ідеї обіцяють платити гроші

04 квітня 2012 о 11:53

Вперше в Україні у сфері муніципальних послуг діятиме програма стимулювання новацій. Відтепер у Черкасах городяни, інноваційні ідеї та проекти яких допоможуть заощадити кошти громади міста або ж принесуть додатковий дохід до міського бюджету, отримуватимуть відсоткову винагороду від економічного ефекту.

Принаймні, це пообіцяла міська влада, повідомляє Радіо Свобода.

Програма стимулювання інновацій передбачає заохочення до пошуку найефективніших способів надання муніципальних послуг.

Мешканці Черкас, ідеї яких забезпечать поповнення міської скарбниці, за підсумками року отримають винагороду у розмірі до 20% від заощаджених коштів.

Загалом, основна мета нової програми – залучити та упередити відтік із міста «мозкового» ресурсу – перспективних людей, які виїздять за межі Черкас та забезпечують розвиток інших міст.

Як зауважує директор Департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод, немає жодних обмежень щодо осіб, які можуть надавати інноваційні ідеї.

Оцінюватиме пропозиції робоча комісія, що складатиметься із чиновників, місцевих депутатів, фахових спеціалістів та представників громадськості. Окрім того, до розгляду пропозицій залучатимуть незалежних експертів, які допомагатимуть розрахувати економічний ефект.

У Черкаському міськвиконкомі сподіваються, що програма стимулювання новацій у сфері муніципальних послуг почне діяти вже на початку літа.

Розділи: Суспільство

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути