chrome firefox opera safari iexplorer

Денис Силантьєв презентував книгу для дітей з вадами зору

03 квітня 2012 о 20:35

3 квітня 2012 року Фонд підтримки молодіжного та олімпійського плавання презентував для дітей з вадами зору аудіокнигу «Відчути книгу».

Основна ідея книги полягала у тому, щоб допомогти учням ознайомитись із сучасною українською літературою, зокрема із творами Ліни Костенко, Оксани Сайко та Мар’яни Савки.

Усі твори спеціально відібрані, та несуть у собі глибокий зміст ідеї людських стосунків та життя.

Учасниками даного проекту стали відомі спортсмени, журналісти та актори, які ніколи не залишаються осторонь проблем саме таких дітей.

«Саме такі дітки надзвичайно сильні духом та морально. Мені здається, що нам є у чому в них повчитись. Адже, дивлячись на таку малечу, розумієш, що варто працювати та створювати такі проекти, які несуть позитив та добро. Я назвичайно вдячний Вам, що так тепло нас зустріли»,-зазначив президент Фонду підтримки молодіжного та олімпійського плавання Денис Силантьєв на презентації аудіо книги у 5-му інтернаті для сліпих дітей.

На презентацію книги в інтернат приїхали: Василь Вірастюк, Владислав Ващук, Рима Зюбіна, Соломія Вітвіцька та Остап Ступка.

«Наш Фонд працює саме для таких діток! Ми хочемо дарувати їм радість, бачити такі щирі посмішки, адже саме це найголовніша подяка для цілої команди Фонду, яка працювала пліч-о-пліч, аби ми сьогодні мали змогу стояти тут, поруч з вихованцями інтернату та дарувати їм такі неоціненні подарунки», — зауважила Тетяна Кульба, Керівник соціальних проектів Фонду.

Варто також сказати, що соціальний проект «Відчути книгу» виходить за рамки Києва на набирає Всеукраїнського масштабу. Учасниками даного проекту стануть 35 дитячих будинків з вадами зору України, для яких будуть презентовані аудіо плеєра, аудіо системи та CD диски із даними творами.

Інформація та фото Фонду підтримки молодіжного та олімпійського плавання

17 лютого

Інші дати
Миколи студеного
Лютневий Миколай і голодний, і холодний. Студенний ліс і гай - знов кожуха вдягай.
Розгорнути
Народився Королів-Старий (Королів)
1879 –  український письменник, перекладач, журналіст, художник, культурно-освітній діяч, видавець. Автор роману «Чмелик», збірки казкових оповідань «Нечиста сила». Член Української Центральної Ради. Чоловік Наталени Королеви.
Розгорнути
Народився Кардинал Йосип Сліпий
1892 – визначний церковний та науковий діяч, меценат, патріарх Української греко-католицької церкви (1975–84), кардинал. Член Наукового товариства імені Шевченка, дійсний член Тіберійської академії в Римі, почесний д-р Українського вільного університету, член Папської академії св. Томи. Д-р теології, професор.
Розгорнути
Народився Георгій Якутович
1930 –  український графік, ілюстратор, педагог, художник кіно (фільми: «Тіні забутих предків», «Захар Беркут», «Камінний хрест»). Єдиний в Україні двічі удостоєний Шевченківської премії (за ілюстрації до книги «Повість минулих літ» та за фільм «Тіні забутих предків»).
Розгорнути