chrome firefox opera safari iexplorer

Денис Силантьєв презентував книгу для дітей з вадами зору

03 квітня 2012 о 20:35

3 квітня 2012 року Фонд підтримки молодіжного та олімпійського плавання презентував для дітей з вадами зору аудіокнигу «Відчути книгу».

Основна ідея книги полягала у тому, щоб допомогти учням ознайомитись із сучасною українською літературою, зокрема із творами Ліни Костенко, Оксани Сайко та Мар’яни Савки.

Усі твори спеціально відібрані, та несуть у собі глибокий зміст ідеї людських стосунків та життя.

Учасниками даного проекту стали відомі спортсмени, журналісти та актори, які ніколи не залишаються осторонь проблем саме таких дітей.

«Саме такі дітки надзвичайно сильні духом та морально. Мені здається, що нам є у чому в них повчитись. Адже, дивлячись на таку малечу, розумієш, що варто працювати та створювати такі проекти, які несуть позитив та добро. Я назвичайно вдячний Вам, що так тепло нас зустріли»,-зазначив президент Фонду підтримки молодіжного та олімпійського плавання Денис Силантьєв на презентації аудіо книги у 5-му інтернаті для сліпих дітей.

На презентацію книги в інтернат приїхали: Василь Вірастюк, Владислав Ващук, Рима Зюбіна, Соломія Вітвіцька та Остап Ступка.

«Наш Фонд працює саме для таких діток! Ми хочемо дарувати їм радість, бачити такі щирі посмішки, адже саме це найголовніша подяка для цілої команди Фонду, яка працювала пліч-о-пліч, аби ми сьогодні мали змогу стояти тут, поруч з вихованцями інтернату та дарувати їм такі неоціненні подарунки», — зауважила Тетяна Кульба, Керівник соціальних проектів Фонду.

Варто також сказати, що соціальний проект «Відчути книгу» виходить за рамки Києва на набирає Всеукраїнського масштабу. Учасниками даного проекту стануть 35 дитячих будинків з вадами зору України, для яких будуть презентовані аудіо плеєра, аудіо системи та CD диски із даними творами.

Інформація та фото Фонду підтримки молодіжного та олімпійського плавання

20 серпня

Інші дати
Народилася Катерина Лазаревська
(1879, м. Київ, - 1939) - український історик та археограф. Брала участь  у підготовці "Історичного словника українського язика", "Опису Новгород-Сіверського намісництва" (1931) та ін.
Розгорнути
Народився Тарас Мельничук
(1938 (1939), с.Уторопи, Івано-Франківська область – 1995) - український поет. Автор книги «Князь роси».
«Поезіє, будь мені сонцем, будь мені катом, і не треба мені оборонця, і не треба мені прикриття». (Тарас Мельничук)
Розгорнути
Народився Платон Костюк
(1924, м.Київ – 2010) - український науковець, засносник української школи нейрофізіологів. Голова Верховної Ради УРСР (1985-1990). Герой України.
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі