chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві найбільш затребувані айтішники

18 квітня 2012 о 12:42
unian.ua

У базі даних Державної служби зайнятості кожна 5 вакансія Києва – IT-спеціаліст. Про це на прес-конференції повідомив директор Державного центру зайнятості Петро Петрашко, передає кореспондент УНН.

«В 2011 році в базі даних Державної служби зайнятості налічувалось близько 6 тисяч вакансій IT спеціалістів. Серед усіх наявних вакансій цей показник у Києві становив 20%, тобто кожна 5 вакансія. Рівень укомплектування вакансій для IT спеціалістів становив майже 50%, разом з тим половина вакансій не була укомплектована через відсутність претендентів на працевлаштування або відсутність необхідних знань та кваліфікацій», — повідомив П. Петрашко.

Експерт додав, що у першому кварталі цього року у базі даних налічувалось близько 2 тисяч вакансій за професіями, що належать до сфери IT.  При цьому у 30% випадків роботодавець обіцяє мінімальну заробітну плату.

Як повідомляв УНН, Комітет Верховної Ради з питань науки і освіти схвалив і рекомендує прийняти у другому читанні та в цілому проект закону «Про економічний експеримент щодо створення сприятливих умов для розвитку в Україні індустрії програмної продукції».

Згідно з законопроектом до 1 січня 2016 року для юридичних осіб – учасників економічного експерименту встановлюються спеціальні ставки загальнообов’язкових платежів,  зокрема, податок на прибуток у розмірі – 8% від бази оподаткування, єдиний внесок на загальнообов’язкове соціальне страхування у розмірі – 36,76% від суми, що дорівнює двом мінімальним заробітним платам.

Нагадаємо, голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Максим Луцький переконаний, що  розвиток IT-технологій покращить показники вищих навчальних закладів у світових рейтингах.

«Українські університети повинні розвивати IT-технології, у тому числі впроваджувати їх у навчальний процес. Це дозволить значно покращити наші показники у світових рейтингах. Наші університети мають стати двигуном розвитку вітчизняної IT- індустрії і наукової діяльності загалом. Новий законопроект про вищу освіту створює для цього всі умови», — наголосив народний депутат.

Розділи: Суспільство

25 березня

Інші дати
Народився Олександр Безбородько
(1747, м.Глухів Сумська область - 1799) – козацький полковник, світліший князь Російської імперії, канцлер уряду Катерини II, мав значний вплив на царя Павла І. Добився відновлення Генерального суду і деяких інших установ Гетьманщини, скасованих за Катерини II. Склав повний список гетьманів України, генеральних суддів і підскарбіїв, генеральних осавулів, писарів, хорунжих, а також полковників дев'яти українських полків, які становили військо гетьмана В 1805 -1807 рр. на надані ним кошти в Ніжині був заснований ліцей.
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі