chrome firefox opera safari iexplorer

Муніципальні кінотеатри столиці можуть зникнути

08 травня 2012 о 15:43

Через прийняття Програми з удосконалення діяльності кіномережі Києва, що має бути розглянута на одній з найближчих сесій Київради, муніципальні кінотеатри можуть повторити долю тих, які вже продані, зруйновані і в них не ведуться кінопокази.

Тому керівники муніципальних кінотеатрів «Братислава», «Київська Русь», «Кобзар», «Сирець», «Кінотеатр ім. Гагаріна» звернулися до голови комісії Київради з питань культури та туризму Олександра Бригинця з проханням не приймати Програму без обговорення з ними.

«Звичайно, я підтримую позицію колективів кінотеатрів, адже хто краще знає як покращити їхню роботу, ніж самі кінотеатри, щоб це було реальним покращенням роботи. Хто, як не кінотеатри знають як київська влада може замасковувати рішення, які призводять до знищення кінотеатру і продажу його приміщення»,- наголосив О. Бригинець.

Депутат зауважив, що муніципальні кінотеатри виконують не лише пізнавальну та розважальну функцію (як це роблять приватні кінотеатри), а й соціальну, оскільки квитки в комунальні кінотеатри – найдешевші. Тому удар по кінотеатрах може бути ударом по соціальному середовищу міста.

«Дехто з чиновників КМДА заявляє, що ніхто не збирається продавати кінотеатри, тому я не бачу ніякої проблеми в тому, щоб обговорити всі питання пов’язані з кінотеатрами за участі всіх зацікавлених сторін», — переконаний О. Бригинець.

Як повідомили трудові колективи кінотеатрів, КМДА підготувала і збирається передати на розгляд депутатів Київради Програму з удосконалення діяльності кіномережі м. Києва без відома та згоди керівництва і працівників кінотеатрів.

«Рідна країна»

Розділи: Суспільство

19 листопада

Інші дати
День працівників гідрометеорологічної служби
Державна гідрометеорологічна служба, яка функціонує у складі Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, відіграє ключову роль в отриманні даних про поточні та очікувані гідрометеорологічні умови, сучасний клімат, його можливі коливання та зміни в майбутньому, прогнозування та попередження стихійних гідрометеорологічних явищ.
Розгорнути
День скловиробника
Професійне свято працівників скляної промисловості не випадково збігається з днем народження видатного російського вченого М. В. Ломоносова. Михайло Ломоносов був творцем хімічного виробництва глазурі, скла, порцеляни. Розробив технологію і рецептуру кольорового скла, які він використовував для створення мозаїчних картин. Винайшов порцелянову масу.
Розгорнути
День пам’яті Петра Дорошенка
(1627, м. Чигирин, Черкаська область – 1698) – визначний український державний, політичний та військовий діяч, гетьман України (1665 – 1676). Провів ряд важливих реформ, створив постійне 20-тисячне військо, встановив на українському кордоні нову митну лінію і почав карбувати власну монету. Стратегічною метою всієї внутрішньої і зовнішньої політики - було об'єднання під своєю владою Лівобережної і Правобережної України.
Розгорнути
Народлася Катря Гриневичева
(Катерина Василівна Гриневич; 1875, м.Винники, Львівська область - 1947) – українська письменниця, громадська діячка. Автор збірки новел «Непоборні», повістей «Шоломи в сонці» та «Шестикрилець». Померла 25 грудня 1947 р. в Німеччині, у Берхтесґадені, Баварія, похована там же.
Розгорнути