chrome firefox opera safari iexplorer

Муніципальні кінотеатри столиці можуть зникнути

08 травня 2012 о 15:43

Через прийняття Програми з удосконалення діяльності кіномережі Києва, що має бути розглянута на одній з найближчих сесій Київради, муніципальні кінотеатри можуть повторити долю тих, які вже продані, зруйновані і в них не ведуться кінопокази.

Тому керівники муніципальних кінотеатрів «Братислава», «Київська Русь», «Кобзар», «Сирець», «Кінотеатр ім. Гагаріна» звернулися до голови комісії Київради з питань культури та туризму Олександра Бригинця з проханням не приймати Програму без обговорення з ними.

«Звичайно, я підтримую позицію колективів кінотеатрів, адже хто краще знає як покращити їхню роботу, ніж самі кінотеатри, щоб це було реальним покращенням роботи. Хто, як не кінотеатри знають як київська влада може замасковувати рішення, які призводять до знищення кінотеатру і продажу його приміщення»,- наголосив О. Бригинець.

Депутат зауважив, що муніципальні кінотеатри виконують не лише пізнавальну та розважальну функцію (як це роблять приватні кінотеатри), а й соціальну, оскільки квитки в комунальні кінотеатри – найдешевші. Тому удар по кінотеатрах може бути ударом по соціальному середовищу міста.

«Дехто з чиновників КМДА заявляє, що ніхто не збирається продавати кінотеатри, тому я не бачу ніякої проблеми в тому, щоб обговорити всі питання пов’язані з кінотеатрами за участі всіх зацікавлених сторін», — переконаний О. Бригинець.

Як повідомили трудові колективи кінотеатрів, КМДА підготувала і збирається передати на розгляд депутатів Київради Програму з удосконалення діяльності кіномережі м. Києва без відома та згоди керівництва і працівників кінотеатрів.

«Рідна країна»

Розділи: Суспільство

21 липня

Інші дати
Народився Золтан Шолтес
(1909, с. Прикопа, Словаччина - 1990) - пейзажист, заслужений художник України. Автор картин "Весна", "Зима на Верховині", "Буря над Бескидами". Твори зберігаються в музеях Європи, Японії та США.
Розгорнути
Народилася Олена Теліга
(1906, Росія - 1942) — українська поетеса, літературний критик, громадський діяч.  
«В хаосі жіночих образів нашої літератури, в плутанині перехрес¬них бажань, між прокльонами рабинь і амазонок і захопленнями тими й другими, українська жінка все ж таки зуміла створити собі ідеал, найбільш відповідний добі, і простує до нього невпинно. Вона не хоче бути ні "рабинею" ні "вампом" ні "амазонкою". Вона хоче бути Жінкою». (Олена Теліга)
Розгорнути
Народився Олег Ольжич (Кандиба Олег Олександрович)
(1907, м.Житомир – 1944), український поет, вчений-археолог, політичний діяч, син Олександра Олеся.  
«Жити повно, широко і скоро І урвать, як спів. Як колись, горіти і п'яніти, Шоломом п'ючи, І життя наопашку носити На однім плечі.» (Олег Ольжич)
Розгорнути