chrome firefox opera safari iexplorer

«Українську культуру» очолила племінниця міністра культури Кулиняка?

17 травня 2012 о 14:20
facebook.com

Після того, як 20 квітня з редакції держвидання «Українська культура» звільнився повним складом колектив журналістів, його очолила… племінниця міністра культури Михайла Кулиняка.

Про це повідомляє за результатами представлення 1000-го випуску «Української культури» у Києві медіатаблоїд «Дуся».

У таблоїді зазначається, що робота у державному журналі не така уже й завидна, що піднімали «Українську культуру» ледь не на одному ентузіазмі попередні члени колективу і видання з совкового та занудного стало цілком читабельним та цікавим.

Колишній редактор Марія Хрущак та колектив пояснювали своє звільнення тим, що перед ними поставили вимогу випускати журнал щомісяця, але грошей не вистачало навіть на випуск у квартал, не було гонорарного фонду, їх постійно годували обіцянками, тож довелося піти.

Що з журналом станеться після звільнення усієї редакції, всім київським журналістам було цікаво. І тут сюрприз – стає відомо, що «Українську культуру» очолить Оксана Гайдук, яку колишні працівники журналу називають родичкою міністра-скрипаля.

«15-го травня на моє місце призначили випускницю Інституту журналістики, племінницю міністра культури України Оксану Гайдук», – заявила на представленні 1000-го випуску вже колишній головний редактор журналу Марія Хрущак.

Судячи з сторінки Оксани Гайдук у соцмережі Facebook, дівчині десь 23-24 роки. У 2006-му вона закінчила школу № 16 у місті Кузнецьк Кемеровської області Російської Федерації.

Освіту журналіста племінниця Кулиняка отримувала в Інституті журналістики при університеті Шевченка. А своїм роботодавцем Оксана вказала дядькове Міністерство культури і туризму.

Джерело: ZIK
Розділи: Новини культури

28 липня

Інші дати
День пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира – хрестителя Київської Русі
Володимир-Василій I Святославич (958 ? — 1015) — великий князь Київський (980 – 1015). Хреститель Київської Русі, канонізований церквою.  
«Головне право його на вічну славу і подяку потомства полягає, звичайно, в тому, що він вивів Русь на шлях справжньої віри; але ім’я Великого належить йому і за справи державні» (Микола Карамзін про князя Володимира Великого).
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі