Збірна України не вийде у чвертьфінал ЄВРО

19 червня 2012 о 23:58

Сьогодні на донецькій «Донбас Арені» зустрілися збірні України та Англії, щоби визначити переможця, який вийде у чвертьфінал ЄВРО. Гра закінчилася переможним для англійців рахунком 1:0, передає УНН.

Стартові хвилини матчу підтвердили, що українці не збираються відсиджуватися в захисті. Пресинг дозволяв швидко відбирати м'яч і організовувати атаки. Довгими передачами загострював гру Ракицький, кілька флангових рейдів вдалися Коноплянці і Ярмоленку.

Проте, незважаючи на активну гру українців, відкрити рахунок у першомутаймі так і не вдалося.

На 48 хвилині другого тайму Руні забив гол у дальню стійку воріт українця П'ятова.

На 63 хвилині Девіч забив гол англійцям, проте арбітр його не зарахував.

Таким чином, Англія стає беззаперечним лідером групи D і виходить у чвертьфінал ЄВРО.

Англія — Україна 1:0

Голи: (48) Руні 1:0

Англія: Харт, Джонсон, Коул, Террі, Лескотт, Джеррард, Янг, Мілнер, Паркер, Руні, Велбек, (70) Мілнер — Волкот, (82) Велбек — Керрол, (87) Руні — Окслейд-Чемберлен.

Україна: П'ятов, Селін, Хачеріді, Ракицький, Тимощук, Гармаш, Гусєв, Ярмоленко, Коноплянка, Мілевський, Девіч, (70) Девіч — Шевченко, (78) Мілевський — Бутко, (79) Гармаш — Назаренко

Другим чвертьфіналістом групи D стала Франція

Сьогодні на столичному НСК «Олімпійський» зустрілися збірні Швеції та Франції. Гра закінчилася з рахунком 2:0, передає УНН.

На 54 хвилині другого тайму Ібрагімович забив м'яч у ворота Льоріса, тим самим відкривши рахунок гри. Другий м'яч у ворота Франції на 91 хвилині спрямував Ларссон.

Отже, незважаючи на результат сьогоднішнього матчу, Франція вийшла у чвертьфінал ЄВРО разом зі збірною Англії.

Швеція — Франція 2:0

Голи: (54) Ібрагімович 1:0, (91) Ларрсон

Швеція: Ісакссон, Мелльберг, Гранквіст, М. Ольссон, Ларссон, А. Свенссон, Челльстрем, Ібрагімовіч, Й. Ольссон, Байрамі, Тойвонен, (46) Вільхельмссон — Байрамі, (78) Тойвонен — Вернблом, (78) Свенссон — Хольмен

Франція: Льоріс, Дебюші, Рамі, Мексес, Рібері, Бензема, Насрі, М'Віла, А. Діарра, Бен-Арфа, Кліші, (59) Бен-Арф — Малуда, (77) Насрі — Менес, (83) М'Віла — Жиру