chrome firefox opera safari iexplorer

Нацспілку журналістів України прийняли до Брюссельського прес-клубу

02 липня 2012 о 10:34

Національну спілку журналістів України прийнято до Брюссельського прес-клубу.

Як повідомили УНІАН у НСЖУ, такої домовленості було досягнуто під час зустрічі голови спілки Олега Наливайка з президентом прес-клубу Лораном Бріайєм.

За словами О.Наливайка, який перебуває у Брюсселі, «це дозволить презентувати на одній з основних медіа-площадок Європи найкращий досвід України як у медіа, так і в інших галузях, а також говорити без посередників перед європейською аудиторією про наші проблеми, зокрема, і про свободу слова. Ми отримали можливість проведення прес-конференцій, круглих столів, у тому числі з прямими Інтернет-мостами між Києвом і Брюсселем, або з іншими містами України. Цікавою є ініціатива наших колег організувати Український тиждень у Брюссельському прес-клубі».

Як заявив Л.Бріай, «Брюссельський прес-клуб очолив в цьому році Європейське об’єднання національних прес-клубів. Ми говорили про можливість прийому до його лав НСЖУ і проведення у Києві Конгресу європейських прес-клубів. Наша співпраця дозволить українським партнерам ознайомитись з бізнес-моделлю клубу, розширити інформаційний інструментарій спілки».

Ця домовленість, на думку О.Наливайка, сприяє активізації міжнародної діяльності спілки, а також створює нові комерційні можливості для Журфонду.

Розділи: Суспільство

18 квітня

Інші дати
Народився Микола Сумцов
(1854, м. Петербург, Росія - 1922) - український фольклорист, етнограф, літературознавець та громадський діяч. Один з фундаторів Харківської громадської книгозбірні (1886).
Розгорнути
Народилася Уляна Кравченко (Юлія Шнайдер)
(1860, м. Миколаїв Львівська область – 1947) - українська письменниця, активістка українського жіночого руху. Автор повісті «Хризантеми» та багатьох збірок віршів.
Розгорнути
Народився В’ячеслав Липинський
(1882, с.Затурці Волинська область – 1931) - український політичний діяч польського походження, історик, соціолог, публіцист, теоретик українського консерватизму.
«Державу Українську може здійснити наша любов до неї, а не ненависть до її ворогів» (В’ячеслав Липинський)
Розгорнути