chrome firefox opera safari iexplorer

Бівак львівських скаутів відбувся до Дня Незалежності

30 серпня 2012 о 09:09

Вперше за історію Округи Львів Організації Українських Скаутів (ОУС) з 25 по 27 серпня 2012 року відбувався літній скаутський бівак до Дня Незалежності України. 

Він відбувся в Карпатах в с.Гребенів Сколівського району Львівської області. Бівак- скаутський табір, який нетривалий і має приблизно 3-5 днів, в основному відбувається протягом вихідних днів. Так само вийшло з біваком львівських скаутів. 

Львівські скаути вирішили провести перший бівак на місці цьогорічного скаутського табору "Карпатські Вогні” 2012 і приурочили до дня Незалежності. На біваку зібралося близько 20 скаутів Округи Львів ОУС з 1-ї Скаутської Дружини ім.Короля Данила (ОУС)- хлопці та 2-ї Скаутської Дружини Львівської ім. Княгині Ольги (ОУС)- дівчата. 

Програма біваку була менш насиченою ніж на скаутському таборі, однак була… Скаути помандрували до каньйону (а це 14 км. пішки), збирали смайлики після Скаутської ватри в першу ніч (пошук смайликів- то така нічна гра, яку українські скаути запозичили в польських харцерів на Мажанні), було дві скаутські ватри, скаути мандрували вздовж річки Опір та купалися в річці, смажили ковбаски на грилі та співали скаутські та патріотичні пісні. приймали участь в "нічному диктанті” та ловили сонячних зайчиків вночі, були також ігри… Ну звісно були і руханки і лінійки в одностроях. 

Також скаути практикувалися в куховарстві. І навіть погода сприяла львівським скаутам. В перший та другий день було горячо і лише увечері другого дня пройшов великий але короткотривалий дощ, що не завадив проведенню Скаутської ватри та смаженню ковбасок в грилі, ще кулінарні винаходи львівських скаутів- смажений хліб в грилі, смажені помідори та смажені огірки- досить пристойний смак. 

В останній день, в понеділок 27 серпня 2012, у день відїзду все-таки дощ був, однак цей дощ скаутам в дорогу, вони встигли дійти до автобуса в час коли дощ припинився. А коли дощ остаточно закінчився скаути їхали ще в автобусі.

Отже бівак львівських скаутів пройшов успішно і відмінно. Провід Округи Львів ОУС вирішив що біваки будуть проводитися 4 рази на рік- восени, зимою, весною та літом.

26 травня

Інші дати
1648 — Корсунська битва
битва між військами Речі посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками під Корсунем в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років. Внаслідок перемог під Жовтими Водами і Корсунем була знищена урядова армія Речі Посполитої на українських землях, створилися умови для утвердження української козацької держави (Гетьманщина).
Україно! Ти для мене диво! І нехай живе за роком рік, Буду, мамо, горда і вродлива, З тебе дивуватися повік... Ради тебе перли в душу сію, Ради тебе мислю і творю. Хай мовчать Америки й Росії, Коли я з тобою говорю. (Василь Симоненко)
Розгорнути
Народився Борис Грабовський
(1901, м. Тобольськ, Росія - 1966) - видатний вітчизняний фізик, син поета Павла Грабовського, творець першої в світі електронної системи передачі на відстань рухомого зображення. Побудував малолітражний гелікоптер, трикрилий планер, сконструював прилад для орієнтації сліпих, апарат для глухонімих.
Розгорнути