У Лондоні завершилися ХХХ літні Олімпійські ігри: Україна — чотирнадцята

13 серпня 2012 о 08:46

Збірна США зайняла перше місце в неофіційному медальному заліку ХХХ літніх Олімпійських ігор у Лондоні, які завершилися в неділю, 12 серпня.

Американські спортсмени завоювали 104 медалі: 46 золотих, 29 срібних і 29 бронзових.

Друге місце посіла команда Китаю з 87 нагородами (38, 27, 22). На третьому місці фінішували господарі Ігор — британці — з 65 медалями (29, 17, 19). Росіяни посіли четверте місце з 82 нагородами (24, 45, 33). П'ятірку замкнула Південна Корея (28 — 13, 8, 7).

Україна в Лондоні завоювала 20 медалей, що дозволило їй зайняти 14-е місце. В активі українських спортсменів 6 золотих, 5 срібних і 9 бронзових нагород.

Всього на Олімпіаді в Лондоні медалі завоювали спортсмени з 85 країн.