chrome firefox opera safari iexplorer

Фестивальний сезон у Пирогові завершиться Святом Покрови

09 жовтня 2012 о 09:12

14 жовтня у Національному музеї народної архітектури і побуту у с. Пирогів святкуватимуть Покрову.

Свято розпочнеться об 11-00 зі Святкової літургії в церкві Св. Покрови. Після літургії на експозиції «Карпати» відбудеться відкриття нового інтер'єру хати з с. Сімерки, повідомляє адміністрація музею.

Біля церкви відбудеться традиційний покровський ярмарок народних майстрів, які ознайомлять з святковою атрибутикою, з виставками ікон та виробів з кукурудзи.

Гостей розважатимуть різноманітними конкурсами, виступами кобзарів та лірників, парубоцькими забавами у виконанні «СУМу» та «Пласту», закарпатськими піснями у виконанні народного колективу з с. Сімерки.

Свято «Покрова» — це ще й свято козацької слави. А тому на Співочому полі цілий день вируватиме фестиваль українського традиційного бойового мистецтва. З традиційними козацькими забавами ознайомить Міжнародна федерація «Бойового гопака».

Для бажаючих буде проведено майстер-клас по бігу по розжареному вугіллю та битому склу. А для підняття бойового духу звучатимуть козацькі пісні у виконання народних гуртів з Києва ти Київщини.

Свято відбудеться з 12-00 до 17-00 .

Довідково 

Час роботи музею: з 10.00 до 19.00. Вхід – до 17-00.

Вартість квитків -– 30 грн. Діти до 10 років — 5 грн.

Пенсіонери, учні з 10 років та студенти –- 15 грн.

Проїзд до музею від м. Виставковий центр: на мікроавтобусі 172 (3), тролейбус №11.

За матеріалами адміністрації музею

«Рідна країна»

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути