chrome firefox opera safari iexplorer

Хореографічна академія навчатиме учнів математики

29 жовтня 2012 о 12:11

Академія танцю імені Сержа Лифаря відтепер не лише викладатиме хореографію, а й надаватиме базову середню освіту своїм вихованцям.

Комісія Київради з питань культури та туризму підтримала відповідні зміни до Статуту комунального вищого навчального закладу училища хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря». Про це повідомила прес-служба голови зазначеної комісії Олександра Бригинця.

«На сьогодні академія має хореографічну школу для дітей шкільного віку та надає хореографічну освіту на рівні молодшого спеціаліста учням, що вступили до академії після 9-го класу загальноосвітньої школи. Але, як показує досвід, дітям важко і не зручно встигати зі школи на хореографічні заняття. Для того, щоб полегшити умови здобуття освіти учням, що вирішили пов’язати своє життя з танцем, було вирішено об’єднати зусилля і запровадити в Академії викладання загальноосвітн ьої програми. Ці зміни покращать доступ до хореографічної освіти дітей-киян», — роз’яснив О. Бригинець.

Депутат розповів, що Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерство культури, ГУ освіти та науки м. Києва вже підтримала ліцензування базової загальної середньої освіти в академії танцю імені Сержа Лифаря.

Київська муніципальна українська академія танцю імені Сержа Лифаря» (КМУАТ ім. С. Лифаря), створене в 2001 році за рішенням Київської міської ради як вищий мистецький навчальний заклад першого рівня акредитації.

Біля витоків КМУАТ ім. С.Лифаря стояли видатні діячі хореографічного мистецтва, які 14 років тому під проводом Ю.О.Станішевського згуртувались навколо Української академії танцю при Національному академічному театрі опери та балету України ім. Т.Г. Шевченка. Сьогодні КМУАТ ім. С.Лифаря, підтримуючи найтісніші зв’язки з Національною оперою України, підпорядкована Головному управлінню культури Київської міської державної адміністрації.

Розділи: Новини освіти

24 квітня

Інші дати
Народився Дмитро Білоус
(1920, с.Курмани Сумська область - 2004) - український поет, перекладач, літературний критик, громадський діяч. Лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка за книгу «Диво калинове».
Вдягла весна мережану сорочку У день святий звільнившись од турбот І підіймає волошкові очі До віщих, до церковних позолот; Душа стає в цю днину молодою, Забувши, що слова бувають злі І помняться старання добротою, На щедрому пасхальному столі. (Вадим Крищенко)
Розгорнути
Народився Олександр Духнович
(1803, с. Тополі, Словаччина – 1865) - український письменник, культурний діяч, педагог.
Розгорнути