chrome firefox opera safari iexplorer

Кіностудія ім. Довженка випустила повнометражний фільм вперше за 20 років

24 жовтня 2012 о 14:45
uaguide.org.ua

Вчора в рамках кінофестивалю «Молодість» відбулася прем'єра першого повністю українського повнометражного художнього фільму Олександра Ігнатуші «Мамо, я льотчика люблю!», повідомляє «Сніданок з 1+1».

Українське у цьому фільмі все: актори, оператори, режисер і навіть гроші.

А ще він особливий вишуканою українською еротикою у виконанні Ольги Сумської. Вона ніби грала саму себе – відому актрису.

Вона просто кохала – щиро і самовіддано. Вона мріяла про щастя і зустріла його на перехресті долі.

Лірична історія про те, як дружину зраджує чоловік і як вона відповідає тим самим. У цьому фільмі є все, від чого мліє жіноче серце: кохання, страждання і ніжна еротика. «Я дуже хвилювалася, як все це сприйме моя молодша донечка, тому я її сьогодні не взяла. Взяла мамочку. Мама знає, що таке цілуватися з партнерами на театральному майданчику і вона мене зрозуміє, як ніхто інший. Ну, якщо треба – то треба», — каже Сумська. Актриса хотіла ще більшої відвертості у еротичних сценах. Це, на її думку, додало б барвів фільму. Однак, Олександр Ігнатуша переймався режисерською оригінальністю

За ліричністю, сюжетним драматизмом і еротизмом ця картина нагадую радянську кіносагу «Довга дорога в дюнах». З різною мотивацією, але з однаковою зацікавленістю на неї ідуть і молоді, і досвідчені глядачки.

Джерело: ТСН
Розділи: Новини культури

28 липня

Інші дати
День пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира – хрестителя Київської Русі
Володимир-Василій I Святославич (958 ? — 1015) — великий князь Київський (980 – 1015). Хреститель Київської Русі, канонізований церквою.  
«Головне право його на вічну славу і подяку потомства полягає, звичайно, в тому, що він вивів Русь на шлях справжньої віри; але ім’я Великого належить йому і за справи державні» (Микола Карамзін про князя Володимира Великого).
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі