chrome firefox opera safari iexplorer

На журналіста програми «Гроші» напали через професійну діяльність

10 жовтня 2012 о 08:45

Канал «1+1» оголосив винагороду у розмірі один мільйон гривень за допомогу в розкритті нападу на журналіста Дмитра Волкова, повідомляє ТСН.

Міліція веде пошуки нападників вже два тижні. Журналіста програми «Гроші» побили 26 вересня близько дев'ятої вечора у Святошинському районі Києва, на бульварі Академіка Вернадського між 65-м і 67-м будинками. Злочинців було двоє.

Втім, у сутінках Дмитро зміг добре розгледіти лише одного. Це був молодий чоловік, віком 25-30 років, спортивної статури, високий — зріст приблизно 187 сантиметрів. Він був одягнений у чорну куртку, рожеву футболку, на ногах мав чорні кросівки.

Нападники були не багатослівні та вимагали, щоб журналіст більше не їздив до Вишгорода. «Я сказав, що я подумаю, і тут мені пролетіло. Був один удар, але він був дужий-дужий, одна думка була встояти на ногах», — пригадує Волков.

Саме в цьому містечку під Києвом Дмитро розслідував оборудки із землею. На побиття журналіста МВС відреагувало відкриттям справи.

Частина перша статті 296 «Хуліганство» передбачає арешт до шести місяців або обмеження волі на термін до 5 років. Телеканал пропонує тим, хто має інформацію про учасників та замовників нападу, телефонувати (044) 490-35-42.

Розділи: Суспільство

21 липня

Інші дати
Народився Золтан Шолтес
(1909, с. Прикопа, Словаччина - 1990) - пейзажист, заслужений художник України. Автор картин "Весна", "Зима на Верховині", "Буря над Бескидами". Твори зберігаються в музеях Європи, Японії та США.
Розгорнути
Народилася Олена Теліга
(1906, Росія - 1942) — українська поетеса, літературний критик, громадський діяч.  
«В хаосі жіночих образів нашої літератури, в плутанині перехрес¬них бажань, між прокльонами рабинь і амазонок і захопленнями тими й другими, українська жінка все ж таки зуміла створити собі ідеал, найбільш відповідний добі, і простує до нього невпинно. Вона не хоче бути ні "рабинею" ні "вампом" ні "амазонкою". Вона хоче бути Жінкою». (Олена Теліга)
Розгорнути
Народився Олег Ольжич (Кандиба Олег Олександрович)
(1907, м.Житомир – 1944), український поет, вчений-археолог, політичний діяч, син Олександра Олеся.  
«Жити повно, широко і скоро І урвать, як спів. Як колись, горіти і п'яніти, Шоломом п'ючи, І життя наопашку носити На однім плечі.» (Олег Ольжич)
Розгорнути