chrome firefox opera safari iexplorer

На журналіста програми «Гроші» напали через професійну діяльність

10 Жовтня 2012 о 08:45

Канал «1+1» оголосив винагороду у розмірі один мільйон гривень за допомогу в розкритті нападу на журналіста Дмитра Волкова, повідомляє ТСН.

Міліція веде пошуки нападників вже два тижні. Журналіста програми «Гроші» побили 26 вересня близько дев'ятої вечора у Святошинському районі Києва, на бульварі Академіка Вернадського між 65-м і 67-м будинками. Злочинців було двоє.

Втім, у сутінках Дмитро зміг добре розгледіти лише одного. Це був молодий чоловік, віком 25-30 років, спортивної статури, високий — зріст приблизно 187 сантиметрів. Він був одягнений у чорну куртку, рожеву футболку, на ногах мав чорні кросівки.

Нападники були не багатослівні та вимагали, щоб журналіст більше не їздив до Вишгорода. «Я сказав, що я подумаю, і тут мені пролетіло. Був один удар, але він був дужий-дужий, одна думка була встояти на ногах», — пригадує Волков.

Саме в цьому містечку під Києвом Дмитро розслідував оборудки із землею. На побиття журналіста МВС відреагувало відкриттям справи.

Частина перша статті 296 «Хуліганство» передбачає арешт до шести місяців або обмеження волі на термін до 5 років. Телеканал пропонує тим, хто має інформацію про учасників та замовників нападу, телефонувати (044) 490-35-42.

Розділи: Суспільство

21 жовтня

Інші дати
Народився Пилип Орлик
(1672, м. Косут, тепер - Білорусь – 1742) – Гетьман України в 1710 – 1742 роках (у вигнанні). При обранні гетьманом в квітні 1710 року складає «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького», які пізніше дістали назву Конституція Пилипа Орлика – одна з перших конституцій Європи. Нею Пилип Орлик зобов'язувався обмежити гетьманські прерогативи, зменшити соціальну експлуатацію, зберегти особливий статус запорожців і боротися за політичне й церковне відокремлення України від Росії.
Ми не можемо незворушно дивитися на страждання нашої милої Вітчизни, бачити порушення її прав за стількома пунктами. Ми не будемо діяти керуючись почуттям помсти, а навпаки – згідно зі справедливістю та правом, що дозволяє кожному боронити свою власну справу та свою власну мету» (Пилип Орлик)
Розгорнути
Обери 7 історичних чудес України