chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у Києві пройде чарівний вечір української пісні та творчості

12 жовтня 2012 о 09:03

У п'ятницю, 12 жовтня 2012 року, о 19.00 годині відбудеться благодійний концерт «Музика твоєї душі» за участі молодих співаків і бандуристів, які готові ділитися любов’ю до людей та української культури з усім білим світом!

Їх мелодія торкається струн душі кожного, хто порине у незабутній світ української музики та пісні. Також цього вечора на Вас чекають посмішки, гарний настрій та натхнення, обіцяють організатори.

Зірковий гурт «Шпилясті Кобзарі», що був фіналістом шоу «Україна має талант». Гратимуть «українське ретро по-новому», виконають старі добрі народні пісні на зовсім неочікуваний манер.

Ярослав Джусь став відомим завдяки телевізійному шоу “Україна має талант”: талановитий хлопець виконує на бандурі сучасні та світові хіти, українські й іноземні, а також на слух підбирає будь-які мелодії практично на льоту. Крім того, Ярослав грає на фортепіано, акордеоні, сопілці, дримбі та кобзі.

Також на концерті очікується присутність Оксани Караванської — одного із найкреативніших дизайнерів України.

Приходьте насолодитися усіма барвами української музики та зробити свій вклад в розвиток нашого спільного майбутнього – дітей.

Концерт відбудеться в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» за адресою: м. Київ, вул. Лаврська, 19 (біля Києво-Печерської лаври)

Всі вилучені кошти з цього концерту будуть передані на облаштування дитячого будинку «Оберіг» у Богуславі, Київська область.

Організатори концерту: Молодіжний проект «Upgrade», команда «Третє покоління»

Партнерами проекту виступають: Платформа, Києво-Могилянська бізнес-школа, Благодійний Фонд «Благомай», Радіо «Ера».

«Рідна країна»

19 квітня

Інші дати
Мар’ян Крушельницький
1897 – український актор, режисер. Один із фундаторів українського театру.
Розгорнути
Народився Марко Бараболя (Рознійчук Іван Федорович)
(1910, с.Ділове Закарпатська область - 1945) - український письменник-сатирик, «королем закарпатського гумору» називали його сучасники.
«Не сумуйте, полонини ! Засихайте, сльози! Зацвітайте, черемшини! Смійтесь, верболози» (Марко Бараболя)
Розгорнути