chrome firefox opera safari iexplorer

30-річний львів’янин потягнув зубами 20-тонний трамвай

08 листопада 2012 о 19:01

30-річний львів’янин Олег Скавиш, який працює лікарем-педіатром Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, встановив силовий рекорд — потягнув зубами майже 20-тонний трамвай.

Транспортний засіб зрушив з місця на 6 метрів 38 сантиметрів. Такий подвиг занесли до Книги рекордів України, пише Високий замок.

Олег Скавиш не використовував жодних допоміжних спортивних методів та опор, потягнув трамвай лише зубами. До трамвайного вагона був прикріплений ланцюг, а на його кінці — шкіра, щоб було зручно прикусити зубами.

“До свого першого рекорду тренувався кілька місяців, — розповів рекордсмен “Леополісу”. — Тягав машини марки “ЗІЛ”, вагони потягів та пароплави. Переміщенням важких речей зубами захоплююся два роки. Вдома тягаю гирі та штангу. Вирішив спробувати свої сили у давніх циркових силових номерах. У дитинстві мені подобалося в цирку спостерігати за тим, як артисти тягають важкі речі. Не вірив, що можу повторити такий подвиг. Наступного року планую потягнути зубами корабель по воді, подав заявку у Національне агентство рекордів України”.

26 травня

Інші дати
1648 — Корсунська битва
битва між військами Речі посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками під Корсунем в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років. Внаслідок перемог під Жовтими Водами і Корсунем була знищена урядова армія Речі Посполитої на українських землях, створилися умови для утвердження української козацької держави (Гетьманщина).
Україно! Ти для мене диво! І нехай живе за роком рік, Буду, мамо, горда і вродлива, З тебе дивуватися повік... Ради тебе перли в душу сію, Ради тебе мислю і творю. Хай мовчать Америки й Росії, Коли я з тобою говорю. (Василь Симоненко)
Розгорнути
Народився Борис Грабовський
(1901, м. Тобольськ, Росія - 1966) - видатний вітчизняний фізик, син поета Павла Грабовського, творець першої в світі електронної системи передачі на відстань рухомого зображення. Побудував малолітражний гелікоптер, трикрилий планер, сконструював прилад для орієнтації сліпих, апарат для глухонімих.
Розгорнути