chrome firefox opera safari iexplorer

8 грудня у центрi Києва вiдкриють новорiчно–рiздвяне селище

29 листопада 2012 о 11:03

Уже 8 грудня в центрі Києва відкриється новорічно–різдвяне селище. Святкові будиночки–кіоски вишикуються від майдану Незалежності до Бессарабської площі й працюватимуть з 11–ї ранку до 22–ї вечора. Організаторами проекту є ТОВ «Холідей–Сервіс» та ГО «Подільська гільдія ремісників».

Як розповіла начальник управління туризму КМДА Тетяна Слишик, на території містечка кияни та гості столиці зможуть купити сувеніри, випити чашку кави або глінтвейну, послухати музику, а також познайомитися з майстрами, які продаватимуть свою продукцію. На ярмарку проходитимуть майстер–класи з виготовлення новорічних сувенірів своїми руками, всі бажаючі зможуть подивитися виставку дореволюційних новорічних листівок. За словами пані Тетяни, «створивши таке містечко, ми започаткуємо хорошу міську традицію».

Для дітей на площі біля Пасажу працюватиме атракціон «Київська карусель», а від майдану Незалежності до Бессарабської площі курсуватиме «Потяг святого Миколая». Тут же проходитиме благодійний різдвяний ярмарок Української православної церкви «Від Миколая до Різдва». Для дітей відкриється «Будинок святого Миколая» та діятиме «Пошта святого Миколая». Тим, хто правильно відповість на запитання про життя святого, вручать квиток на карусель. 23 грудня розпочнеться арт–змагання «Розмалюй ягня». З 6 по 13 січня театралізований вертеп показуватиме Різдвяні сценки. Організатори обіцяють навіть привести справжніх овечок і кіз.

Кошти, зібрані з допомогою благодійних скриньок, обіцяють передати Ладижинському дитячому будинку–інтернату.

НАРЯДНО

Нагадаємо, 19 грудня, на День святого Миколая, на майдані Незалежності мають урочисто «запалити» головну святкову ялинку країни, а всі будівлі прикрасити святковими гірляндами.

Білими гірляндами у вигляді золотавих іскристих куль причепурять вулицю Богдана Хмельницького, а над Європейською площею, як і минулого року, змонтують світлодіодні гірлянди у вигляді листя. На деревах поруч із філармонією розвісять сніжинки та мерехтливі бурульки. А тополi на бульварi Лесі Українки знову прикрасять двома сотнями світлодіодних метеликів. Уздовж вулиці Михайла Грушевського і Володимирського узвозу на світлових опорах встановлять оригінальні дизайнерські завитки та світлові панно. А над бульваром Тараса Шевченка розвісять величезні світлові пір’їни. Над вулицею Червоноармійською засяють блакитні кільця Сатурна, а на опорах проспекту Миколи Бажана — зіркові фонтанчики.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути