chrome firefox opera safari iexplorer

У парку КПІ з'явилася дивовижна скульптура «Щаблі пізнання». ФОТО

19 листопада 2012 о 15:00

Стовбур старого древа у парку КПІ, яке постраждало від грози, перетворили на дивовижну скульптуру «Щаблі пізнання».

Про це пише «Наш Київ».

Нове життя уламкам бука подарував молодий скульптор Єгор Зигура.

Він вирізав зі стовбура стопку книг, яка символізує пізнання світу і духовне зростання.

«Оскільки стовбур бука перебуває біля КПІ, то логічно було зробити щось тематичне, пов'язане з університетом, студентським життям. Зрештою я зупинився на стопці книг як символові навчання», — сказав Зигура.

Він додав, що з металевих елементів спочатку думав зробити тільки бонет.

«Але коли ми почали працювати над деревом, виявилося, що воно ушкоджене: по всьому стовбуру йшла широка тріщина. Треба було її якось замаскувати. Так і з'явилася краватка – вона одночасно й художній елемент, і захищає „слабке місце“ скульптури від дощу й вологи». – підсумував скульптор.

25 квітня

Інші дати
Вероніка Черняхівська 
1900 – українська письменниця, поетеса-лірик, перекладачка (медичні праці, «Місячна долина» Дж. Лондона, «Прорість» Е. Золя, «Олівер Твіст» Ч. Діккенса). Онука письменника М. Старицького.
Розгорнути
Народився Микола Трублаїні (Трублаєвський Микола)
(1907, с. Вільшанка, Вінницька область – 1941) - український письменник, автор творів для дітей та юнацтва - «Мандрівки», «Шхуна «Колумб», науково-фантастичного роману «Глибинний шлях».
«Будь хоробрим, витривалим. Це потрібно для Батьківщини, для тебе самого. Учись у мужніх, кмітливих, стійких, наслідуй їх. Вони допоможуть тобі стати справжнім громадянином...» (Микола Трублаїні)
Розгорнути