chrome firefox opera safari iexplorer

З футбольної карти України зникне столичний «Арсенал»

21 грудня 2012 о 11:00

За відомостями газети Команда, проект під назвою Арсенал (Київ) більше не цікавий спонсорам клубу.

У сьогоднішньому номері Команди з'явилася тривожна замітка. Про це в кулуарах говорилося давно і ось тепер про це заговорили відкрито — київському Арсеналу значно урізується фінансування.

Що ж стосується подальшого розвитку ситуації з Арсеналом, то, на думку журналістів газети, в зимове міжсезоння не виключений масовий вихід з команди провідних виконавців.

Оптимістичний варіант для канонірів може бути таким: на посаді головного тренера Кучука замінює його асистент Юрій Бакалов, який намагається зліпити більш-менш боєздатний колектив з числа гравців, що залишилися. Його головним завданням у весняній частині чемпіонату буде збереження прописки в Прем'єр-лізі (бочковий запас після 18-ти турів дозволить безболісно перенести деякі втрати).

Чому Бакалов? Тому що саме Юрій Михайлович у грудні не йшов у відпустку, часто бував на нарадах з керівництвом клубу і підтверджував свій приїзд на базу 8 січня, а футболістів — 10-го числа. Він має досвід самостійної роботи головним тренером, трудиться в київській команді тривалий період і добре знає можливості не тільки гравців основи, але і молодіжного складу.

Що стосується песимістичного варіанту розвитку подій, то він може бути дуже простий: команда зніметься зі змагань, а ФК Арсенал припинить своє існування. У такому випадку головним болем нинішніх керівників клубу буде лише розпродаж футболістів, оскільки, як відомо, ні стадіону, ні бази у канонірів немає.

Крім того, у разі банкрутства Арсеналу і навіть якщо столичний клуб таки залишиться на плаву, йому доведеться в терміновому порядку розбиратися з міжнародними боргами. На початку грудня Слідча палата інстанції UEFA з фінансового контролю клубів передала на розгляд Арбітражній палаті справу ФК Арсенал (Київ) у зв'язку з тим, що його боргові зобов'язання з 30 червня по 30 вересня 2012 року не тільки не були погашені, але навіть зросли.

Терміни винесення рішень про санкції і дати засідань Арбітражної палати поки ще не визначені, однак зрозуміло, що на початку нового року УЄФА постарається розібратися з порушниками фінансової дисципліни.

25 квітня

Інші дати
Вероніка Черняхівська 
1900 – українська письменниця, поетеса-лірик, перекладачка (медичні праці, «Місячна долина» Дж. Лондона, «Прорість» Е. Золя, «Олівер Твіст» Ч. Діккенса). Онука письменника М. Старицького.
Розгорнути
Народився Микола Трублаїні (Трублаєвський Микола)
(1907, с. Вільшанка, Вінницька область – 1941) - український письменник, автор творів для дітей та юнацтва - «Мандрівки», «Шхуна «Колумб», науково-фантастичного роману «Глибинний шлях».
«Будь хоробрим, витривалим. Це потрібно для Батьківщини, для тебе самого. Учись у мужніх, кмітливих, стійких, наслідуй їх. Вони допоможуть тобі стати справжнім громадянином...» (Микола Трублаїні)
Розгорнути