chrome firefox opera safari iexplorer

Через проблеми «АероСвіту» постраждали вже понад 300 українців

09 січня 2013 о 13:30
avianews.com

Більше 300 громадян України, які були змушені затриматися в різних країнах через скасування рейсів в Україну авіакомпанії «АероСвіт», повернулися на батьківщину.

Про це на брифінгу повідомив заступник директора департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ України Василь Зварич, передають «Українські новини».

«Станом на сьогодні понад 300 громадян України, які не змогли вчасно вилетіти з В´єтнаму, Ізраїлю, Угорщини, Швеції та інших країн, зусиллями МЗС і дипустанов були успішно повернені на батьківщину», — повідомив він.

Крім того, Зварич зазначив, що кілька десятків українців залишаються в аеропортах Данії, Польщі, Ізраїлю та Швеції.

Він підкреслив, що МЗС і закордонні диппредставництва вживають заходів щодо вирішення цього питання.

Міністерство закордонних справ України рекомендує українцям враховувати ситуацію навколо компанії “Аеросвіт” при плануванні своїх поїздок закордон.

“У міністерстві уважно відслідковують ситуацію, що складається з початку року навколо виконання компанією “Аеросвіт” своїх зобов’язань перед українцями – пасажирами міжнародних авіарейсів… МЗС рекомендує українцям враховувати ситуацію, що складається довкола компанії “Аеросвіт” при плануванні своїх майбутніх поїздок за межі України”, — розповів В.Зварич, передає кореспондент УНН.

Він зазначив, що МЗС сподівається, що авіакомпанія у подальшому буде відповідально ставитися до реалізації власних зобов’язань перед пасажирами та вживатиме всіх необхідних заходів для припинення порушення їх прав та законних інтересів.

Розділи: Суспільство

20 січня

Інші дати
Івана Предтечі, Хрестителя
Після Івана Предтечі, хто не робить, того б'ють у плечі.
Розгорнути
Народився Олександр Шалімов
(1918, с.Введенка, Росія – 2006) – хірург, один із засновників української хірургічної школи. Під керівництвом О.Шалімова проведено першу в Україні операцію пересадки серця.
«Підводься, якщо впав, і йди далі» (Олександр Шалімов)
Розгорнути
Народився Михайло Туган-Барановський
(1865, с. Солоне Харківської обл. - 1919) - перший економіст східноєвропеєць, наукові теорії якого визнали зарубіжні вчені різних шкіл і напрямків. Його концепції стали підгрунтям розробленої Дж. М. Кейнсом теорії прогнозування ринкової кон'юктури. Один із засновників Національної академії наук України, міністр фінансів УНР. Автор близько 140 праць.
Розгорнути