chrome firefox opera safari iexplorer

Через проблеми «АероСвіту» постраждали вже понад 300 українців

09 січня 2013 о 13:30
avianews.com

Більше 300 громадян України, які були змушені затриматися в різних країнах через скасування рейсів в Україну авіакомпанії «АероСвіт», повернулися на батьківщину.

Про це на брифінгу повідомив заступник директора департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ України Василь Зварич, передають «Українські новини».

«Станом на сьогодні понад 300 громадян України, які не змогли вчасно вилетіти з В´єтнаму, Ізраїлю, Угорщини, Швеції та інших країн, зусиллями МЗС і дипустанов були успішно повернені на батьківщину», — повідомив він.

Крім того, Зварич зазначив, що кілька десятків українців залишаються в аеропортах Данії, Польщі, Ізраїлю та Швеції.

Він підкреслив, що МЗС і закордонні диппредставництва вживають заходів щодо вирішення цього питання.

Міністерство закордонних справ України рекомендує українцям враховувати ситуацію навколо компанії “Аеросвіт” при плануванні своїх поїздок закордон.

“У міністерстві уважно відслідковують ситуацію, що складається з початку року навколо виконання компанією “Аеросвіт” своїх зобов’язань перед українцями – пасажирами міжнародних авіарейсів… МЗС рекомендує українцям враховувати ситуацію, що складається довкола компанії “Аеросвіт” при плануванні своїх майбутніх поїздок за межі України”, — розповів В.Зварич, передає кореспондент УНН.

Він зазначив, що МЗС сподівається, що авіакомпанія у подальшому буде відповідально ставитися до реалізації власних зобов’язань перед пасажирами та вживатиме всіх необхідних заходів для припинення порушення їх прав та законних інтересів.

Розділи: Суспільство

22 жовтня

Інші дати
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі