chrome firefox opera safari iexplorer

У столиці стартують «Вечори французького кіно» (програма)

15 січня 2013 о 14:02

З 24 до 30 січня в столичному кінотеатрі Київ буде проходити фестиваль "Вечори французького кіно".

Традиційно глядачам представлять панораму найгучніших свіжих французьких кінопрем'єр- вінтажну комедію "Любов на кінчиках пальців", любовну комедію "Психи", драму "Райчудовиськ", чорну комедію "Шерех на кубиках льоду" і комедію в стилі панк "Великавечірка".

Як повідомляє прес-служба кінотеатру, всі фільми будуть транслюватися мовою оригіналу зукраїнським субтитрами.

ЛЮБОВ НА КІНЧИКАХ ПАЛЬЦІВ / POPULAIRE

Країна: Франція, 2012

Хронометраж: 111 хв.
Жанр: вінтажна комедія
Режисер: Режі Ронсар
В ролях: Береніс Бежо («Артист», «Історія рицаря»), Ромен Дюрі («Доберман», «Моє серце битися перестало», «Серцеїд»), Дебора Франсуа.

Роза живе в провінції зі своїм батьком, заручена з найвигіднішим нареченим їх містечка, і,здавалося б, їй визначене тихе спокійне життя домогосподарки.

ПСИХИ / OUF

Країна: Франція, 2013
Хронометраж: 90 хвилин
Жанр: божевільна любовна комедія
Режисер: Янн Корідіан
В ролях: Ерік Елмосніно («Генсбур. Любов хулігана»), Софі Куїнтон, Майкл Абітебул («Мандерлей», «Любов з перешкодами»), Гюстав де Керверн

Франсуа тільки що виписався з госпіталю для душевнохворих. У нього є мета - повернутиАнну, любов всього його життя.

РАЙ ЧУДОВИСЬК / Le Paradis des bêtes

Країна: Франція, 2012
Хронометраж: 95 хв.
Жанр: сімейна драмеді
Режисер: Естель Ларрівас
В ролях: Стефано Кассеті, Жеральдин Пайя («Дон Жуан де Марко»), Мюріель Робін

Домінік управляє власним зоомагазином під назвою "Рай чудовиськ". Одного разу, після сварки з дружиною, він забирає двох дітей і ховається з ними в дорогому готелі налижному курорті.

ШЕРЕХ КУБИКІВ ЛЬОДУ / Le Bruit des glaçons

Країна: Франція
Хронометраж: 87 хвилин
Жанр: чорна комедія
Режисер: Бертран Бліє («Вальсуючі», "Приготуйте носові хустки")
В ролях: Жан Дюжарден («Артист», «99 франків»), Альбер Дюпонтель («Париж», «Незворотність»), Анн Альваро («Скафандр і Метелик»), Міріам Буайє («Ворог держави №1»)

Історія письменника-алкоголіка з фобією захворювання раком, яка починає переслідуватийого в образі чоловіка середніх років.

ВЕЛИКА ВЕЧІРКА / LE GRAND SOIR

Країна: Франція, Бельгія, 2012
Хронометраж: 95 хв.
Жанр: комедія в стилі панк
Режисер: Гюстав де Керверн, Бенуа Делепін («Луїза-Мішель»)
В ролях: Бенуа Пульворд («Коко де Шанель»), Альбер Дюпонтель («Незворотність»), Болі Ланнерс («Іржа і кістка»), Іоланда Моро («Амелі»)

Брати Бонзіні абсолютно не схожі. Один працює продавцем в торговому центрі, іншийуявляє себе найстарішим в Європі панком з собачкою. Коли в житті старшого і правильногонастає криза - його звільняють з роботи і він позбавляється даху над головою - бративідновлюють спілкування.

20 вересня

Інші дати
Народився Михайло Жук
(1883, м. Каховка - 1964) - український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт "Дівчина в кріслі", "Гуцул", "Портрет батька", хрестоматійних портретів М. Воронного,  Г. Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Народився Іван Світличний
(1929, с. Половинкине Луганської області - 1992) - український мовознавець та поет. Твори "Ґранатові сонети", "Серце для куль і для рим", "У мене тільки слово".
Свободу не втікати з бою, Свободу чесності в бою, Любити те, що сам люблю, А не підказане тобою, Свободу за любов мою Хоч і накласти головою, А бути все ж самим собою, — Не проміняю на твою, Ліврейську, жебрану, ледачу, Вертку, заляпану, як здачу, Свободу хама й холуя. Несу свободу в суд, за грати, Мою від мене не забрати — І здохну, а вона — моя. (c) Іван Світличний, 1929
Розгорнути