Українка завоювала срібло на етапі Кубку світу з біатлону

19 січня 2013 о 21:00

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна фінішувала другою у гонці переслідування на шостому етапі Кубку світу з біатлону, яка відбулася 19 січня в італійському Антхольці.

Капітан збірної України за підсумками чотирьох вогневих рубежів припустилася лише одного промаху – на останній стрільбі. Втім, треба заначити, що навіть коли б Олена Підгрушна пройшла дистанцію без промахів, їй навряд чи вдалося б перемогти. Адже норвежка Тура Бергер, яка й здобула перемогу у гонці, хоча стартувала лише з 14-ого місця, продемонструвала надзвичайно високу швидкість. Додамо, що це шоста перемога Тури в поточному розіграші Кубка світу.

Щодо виступу решти українок, то Валя Семеренко та Яна Бондар фінішували в заліковій зоні – 30-ю та 32-ю відповідно. А от Наталья Бурдига отримала штраф від стюардів гонки, тому в підсумковому протоколі зайняла 51-е місце. Ще одна наша біатлоністка Юлія Джима на старт гонки не вийшла – тренери вирішили їй дати перепочити. До того ж вона не надто добре себе почувала сьогодні зранку.