chrome firefox opera safari iexplorer

Київський школяр став переможцем престижного міжнародного конкурсу Google

06 лютого 2013 о 13:15

Одним із 20 переможців конкурсу Google Code-in 2012 став 13-річний київський школяр Ілля Ковалевський. Google Code-in — це змагання з розробки програмного забезпечення з відкритим кодом для школярів зі всієї планети.

Як повідомили Корреспондент.biz у компанії, конкурс відбувався від 26 листопада 2012 року до 14 січня 2013 року, за цей час у змаганні взяли участь 334 школярі із 36 країн, які в цілому виконали 1925 завдань.

Варто зазначити, що для більшості учнів це стало першим знайомством із розробкою ПЗ з відкритим кодом. В рамках Google Code-in вони отримали можливість попрацювати із ключовими фахівцями Open Source організацій, які надавали їм найрізноманітніші завдання для виконання.

У підсумку, кожна із 10 організацій-кураторів, які займаються розробкою ПЗ з відкритим кодом, вибрала двох учасників, які стали переможцями від цих організацій на основі виконаних протягом семи тижнів конкурсу завдань.

У кінці квітня власники головного призу вирушать на чотири дні у США в основну штаб-квартиру Google у Маунтін-В'ю, Каліфорнія, разом зі своїми батьками. Під час цієї подорожі школярі побувають на церемонії нагородження, зустрінуться з інженерами Google, а також проведуть цілий день у Сан-Франциско.

У компанії зазначають, що ці 20 підлітків, які ще не є студентами ВНЗ, у цілому виконали 576 переконливих завдань — від оцінки функції розпізнавання обличчя у програмі ліквідації наслідків катастроф до створення відеороликів, які вчать інших принципам роботи ПЗ.

Раніше повідомлялося, що інтернет-гігант Google призначив призовий фонд у розмірі $ 3,14 млн за знайдені вразливості в операційній системі Chrome OS.

Розділи: Новини освіти

19 квітня

Інші дати
Мар’ян Крушельницький
1897 – український актор, режисер. Один із фундаторів українського театру.
Розгорнути
Народився Марко Бараболя (Рознійчук Іван Федорович)
(1910, с.Ділове Закарпатська область - 1945) - український письменник-сатирик, «королем закарпатського гумору» називали його сучасники.
«Не сумуйте, полонини ! Засихайте, сльози! Зацвітайте, черемшини! Смійтесь, верболози» (Марко Бараболя)
Розгорнути